Temat: sio2sd - dzialanie klawiszy NEXT

a konkretnie next drive i next file. Czy nie mozna zmodyfkowac zawartosci Atmela w ten sposob, zeby nacisniecie ww klawiszy mialo wieksza "bezwladnosc" ?? jest troche denerwujace przeskakiwanie numerow stacji i plikow. Tzn. w momencie nacisniecie NEXT DRIVE czesto mi sie zdarza, iz stacja D1 przeskakuje od razu na stacje D3. Podobnie jest z wyborem plikow. Co o tym myslicie ?

ps.  Moze autor interfejsu za moja prosba wprowadzilby drobna zmiane ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: sio2sd - dzialanie klawiszy NEXT

ja mysle ze to raczej kwestia ułomnosci mikrostykow...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: sio2sd - dzialanie klawiszy NEXT

Hej!

Piguła/Shpoon napisał/a:

ja mysle ze to raczej kwestia ułomnosci mikrostykow...

Ale bez problemu da się to załatać softem :) Wystarczyło kilkakrotnie odczytać stan linii I/O do której jest podpięty przycisk i reagować dopiero po odczycie np. 8 takich samych wartości (0 lub 1). A jak nie ma miejsca na takie zabawy w sofcie to i rozwiązanie tego problemu czysto sprzętowe jest możliwe.

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2008-04-17 08:34:19)

4

Odp: sio2sd - dzialanie klawiszy NEXT

Piguła/Shpoon napisał/a:

ja mysle ze to raczej kwestia ułomnosci mikrostykow...

zgadzam się, miałem w łapie 3 różne egzemplarze sio2sd i ładnie stykały przyciski....