1

Temat: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … 0229752167

2

Odp: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

ee tam nie ma hdmi 1.3 więc odpada :)

3

Odp: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

wg mnie wygląda "dziadosko"... brakuje jeszcze napisu Mastercook - "pokrętła" rodem z kuchenki gazowej.

thumbs up za wysiłek.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

O! Dokladnie taki monitor LCD od Playki chcialem pod Atari podlaczyc! Kupilem nawet podobny na Allegro (z wejsciem, oprocz playowskiego rowniez VIDEO PAL) ale okazalo sie ze jakosc obrazu jest zenujaca. Tekst w basicu jest nieczytelny zupelnie. A miala byc rozdzielczosc 110tys pixeli wg dokumentacji.
Teraz nie wiem, czy mam uszkodzony egzeplarz, czy te typ tak beznadziejnie ma...
Ktos uzywal moze?

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-04-17 21:25:03)

5

Odp: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

nosty, jesli to oryginalny lcd sony, to obraz powinien byc jak zyleta, mialem cos takiego u siebie naprawde rewelka. a jak tylko podobny to wszystko jest mozliwe.

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

6

Odp: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

ja też do Nosty'ego :) - na moim LG miałem to samo, choć niby oferuje 1280x960... dopiero po wgraniu nowych sterowników karty (jakiś klon nVidii) okazało się, że można z niej sterować interpolacją pixeli - a więc: najlepsze dopasowanie, proporcjonalne dopasowanie, wypełnienie i brak dopasowania. Proporcjonalne dopasowanie było najlepsze - stały mnożnik pixela - ustawiany automatycznie x1, x2, x4 i obraz jak żyleta, bez rozciągnięcia.

___
Press play on tape...

7

Odp: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

@maw - obejrzyj screeny w pierwszym poscie :D ja mowie o 7calowym ekraniku, ktory jest przyczepiony z tylu tej komody!

@borys - no niestety podobny tylko, jakies chinskie badziewie. Napalilem sie bo 110tys pixeli powinno dac jakies 400x275 pixeli czyli bardziej niz good. A jest kupa jakby bylo 120x120 i rozmyte kolory. Sprzedawca oswiadczyl ze "syn gral i nigdy sie nie skarzyl na jakosc obrazu"
Testowalem przez video input. Moze przez wejscie z playki jest lepiej ale nie wierze.
A ten oryginalny LCD SONY do playki wyglada tak jak na screenach z pierwszego postu? Ma moze wejscie VIDEO PAL?

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-04-18 22:00:29)

8

Odp: Może ktoś chce kupić "lekko" zmodyfikowany C64 ;-)

-->nosty, oryginalny ekranik do psone (a na bazie tej konstrukcji jest chyba i ten "czarny") ma rozdzielczość QVGA(320x240pikseli czy jak kto woli 960x240punkty ;) ), wejścia wideo, Y/C i RGB + CSync
Siedzi w nim 5" matryca szajsunga - na szczęście tft, bo juz np. w nieoryginalnych ekranikach do "p-stonki" siedziały np. pasywne toshiby.

Ja na takiej matrycy 2 lata wstecz poskładałem (głównie do filmów i atarynki) coś takiego, i na obraz nie narzekam(pomijając "lekko" ścięte narożniki - 12cm kondensor przy 12.7cm matrycy - w formacie 4:3) ;)

http://www.diyp.oterski.org/viewtopic.php?t=40
http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.h … &all=1


ps. jak tylko zreperuję zasilacz, to zrobię zdjątka z self testa czy innego TOP 1 :P

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2008-04-18 14:31:28)

wszystkie trzy strony świata