26

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Grzeniu - może w Twoim świecie obietnica nic nie znaczy i liczy się tylko "dobry interes"... dla mnie obietnica złożona Pinowi więcej znaczy niż jakaś  korzyść majątkowa... bo kumpli nie robi się w ch..a. A co Pin zrobi z tą walizką - jego biznes. To już będzie jego walizka i nic mi do tego.

27

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

przeca mówię, że nie chodzi o interes Ty<->Radosław, tylko o dogadanie się Pin<->Radosław :) Może mi się wydawało że było napisane: Drogi Pin - serdeczna prośba o odstąpienie walizeczki czy jakoś tak :]

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2008-04-16 22:57:50)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

28

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Tja... A mowia, ze to ja jestem pieprzony zbieracz cartow. Proponuje zrobic liste kolejkowa do tej tekturki! :)

29

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Grzeniu: to przeczytaj z łaski swojej co jest napisanę linijkę niżej w stosunku do tekstu, który zacytowałeś.

30

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

macgyver napisał/a:

Radosław: jeżeli nie rozumiesz delikatnych aluzji to powiem wprost: Decyzja została podjęta, Pinek dostanie walizkę i nie życzę sobie, abyś pod moim adresem czynił dalsze agitacje w tym temacie. Nie rób takich "nieleganckich" podchodów, bo zdaje się, że decyzja o tym, że walizka do Pinka idzie została podjęta wczoraj przed godziną 7.00, a Ty dopiero po 22.00 wysłałeś maila z propozycją odkupienia. Oczywiście można tłumaczyć się, że nie doczytało się forum. Ale gdy i mailowo i na forum wyjaśniło się Tobie, że decyzja została podjęta, a Ty dzisiaj próbujesz na mnie wpłynąć, to świadczy o tym, że nie szanujesz pewnych zasad.

Ostatnie sprostowanie:
1. Po pierwsze Pinek jest (będzie) prawoiwitym właścicielem walizeczki i nigdy tego nie negowałem.
2. Fakt, wysłałem do Ciebie wiadomośc niedoczytawszy dalszych postów i do tego się przyznaję.
3. Późniejsza propozycja była skierowana do Was obu i wymagała zgody zarówno Twojej jak i Pina - nie było w niej nic niegodziwego ani obraźliwego.

Pozdrawiam Ciebie Macgyver oraz Pina, jeśli któregoś z Was uraziłem oświadczam, że nie było to moim zamiarem.

Na tym temat zamykam i nie oczekuję odpowiedzi.

Napiszcie lepiej co to za spotkanie w Głuchołazach - chętnie postawię Wam "browara" na zgodę

31

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

to taki zlot Atarowców...
omawiamy tam nowe nowinki techniczne, rozmawiamy o Atari i takich tam...
A tak poważnie to poszukaj zdjęc na pigwie bądź filmów..!

tego nie da się opisac to trzeba przerzyc..!

32

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Dzięki za info.
Może jakieś konkrety ... Głuchołazy to nie całkiem małe miasteczko więc warto by znać adres i czas kiedy do imprezy ma dojść.
Jest jakieś wpisowe, ktoś zbiera chętnych....

Sorry.... a co to ta pigwa? może stronę www podasz...?

33

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

! opcja SZUKAJ ! .... i zajebiscie sie dzieje.... offtopic jak ....... ehhh

"wszystko się kiedyś kończy......."

34

Odp: kupie ..coś..do... toms 710

Radosław: http://atariarea.krap.pl/party08/
dely mial podlinkowac na stronie glownej ale chyba zapomnial.