Temat: Kupię joystick QuickShot Python

Hejka!

Poszukuje wymienionego w temacie joysticka - Quickshot Python 1. Może być nawet częściowo uszkodzony, najważniejsze, żeby plastikowy krzyż w środku był w stanienienaruszonym. Mam w domu identyczny joystick i złamało się w nim jedno ramię tego krzyża. Wprawdzie jakoś z pomocą taty udało się go posklejać, ale jest to raczej rozwiązanie tymczasowe...

Sprawdzałem oferty na allegro, są nawet ze trzy takie, ale szczerze mówiąc nie lubię kupować na allegro.
Także jeśli ktoś tutaj miałby takowy, to z chęcią bym odkupił.

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

To chyba taki jak tutaj na allegro? Jeżeli nie lubisz tam kupować to mogę to dla Ciebie kupić, ale albo wpadniesz do Zielonej Góry :) albo zapłacisz za dwie przesyłki.. no mogę zapłacić za połowę pierwszej i zostawię sobie ten drugi.
Ale chyba można by się w końcu przełamać i spróbować kupić samodzielnie :-)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

Nie to nie ten. Zapomniałem dodać, że oznaczenie na spodzie to QS-137F. Oto fotka modelu, który szukam:

http://svi.s31.pl/quickshot/qs137f.jpg

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-04-25 12:16:52)

grzybson/SSG^NG

4

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

Grzybson, wiem ze dalem dupy, przygniotla mnie robota.
Ale wysle do Ciebie tego joya (tego o ktorym rozmawialismy) na pewno jutro o 8:00 rano. Slowo atarowca! ;)

5

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

nosty: vulgar to tez atarowiec - bedziesz podobnie wysylal? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

@jellonek - nie znasz sprawy, wiec przyhamuj z takimi uwagami pliz

@grzybson - kupa niestety. Na wszelki wypadek rozkrecilem tego joya i okazalo sie, ze tego mojego tez ktos juz probowal kleic i to nieskutecznie :( Widac ten typ mial naprawde slabe krzyzaki.
Jako dowod, ze nie sciemniam zalaczam fotke:

http://nosty.neostrada.pl/inne/joy.jpg

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-04-24 22:55:09)

7

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

Kuffa, no to rzeczywiście kupa. Może zobacz w te inne joysticki od Quickshota, co masz, może z ich znajdzie się jakiś pasujący krzyż do przeszczepienia?

A więc poszukiwania trwają dalej... :(

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-04-25 12:15:29)

grzybson/SSG^NG

8

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

nosty: to byl tylko taki delikatny zarcik - jesli urazilem, wielkie sorry.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: Kupię joystick QuickShot Python

swego czasu odwzorowywałem krzyżaki na starych płytkach montażowych - zdaje się posklejane 3 razem klejem epoksydowym trzymały dość trochę

___
Press play on tape...