Temat: Turbo

Modny ostatnio temat ,turbo do magnetofonu. Rozebrałem magnetofon aby go przeczyścić a tu niespodzianka, niewiem co to za turbo?   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdf … 2858e.html  . Ktokolwoek widział ,ktokolwiek wie proszony jest o info.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Turbo

Hej!

To ja odpowiem za Zenona bo to jego specjalność :) A wydaje mi się iż jest to Turbo Blizzard :D

ps) przepraszam że truję ale nie mogę się doczekać już wiec zapytam ponownie, udało Ci się może spotkać z tym człowiekiem od Turbo2600? :)


pozdrawiam
Seban

3

Odp: Turbo

Nie wyświetla się co trzeba, jakieś głupawe reklamy wskakują.... BLIZZARD to BLIZZARD, jak tak mówisz
Po chwili.... otwarło sie. BLIZZARD nie ma wątpliwości.

Ostatnio edytowany przez Zenon/Dial (2008-04-25 16:00:32)

Odp: Turbo

Dzięki za info, a co do Systemu Turbo 2600 to Pan Sarbinowski obiecał odnależć to co mu pozostało, następnie jak zadzwoniłem w umówionym terminie stwierdził że niemiał czasu i że się do mnie odezwie, więc czekam bo niechcę być natrętnym. Tu jest adres  http://www.ams-elektronik.pl/zrodla/1.p … bd=kontakt , może tak kilka telefonów od różnych osób poskutkuje?
pozdrawiam
                           RM

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Turbo

Hej!

Dzięki za informacje... czyli czekamy cierpliwie :D Cieszę się iż udało Ci się nawiązać kontakt z tym człowiekiem. Mam nadzieję iż coś znajdzie w swoim archiwum :)

pozdrawiam
Seban

6

Odp: Turbo

O rany - ja rozmawiałem z tym facetem OSOBIŚCIE !!!!

Byłem w tej firmie, jako handlowiec sprzedający złącza. No tylko, że nie przedstawiłem się jako atarowiec :(

Mają ładny mały budynek, a sam Szczaniec to dziura jakich wiele (okręg Świebodzina odwiedzałem często, ale AMS z rzadka - to był mały klient).
A teraz lipa, już nie pracuję jako handlowiec.... jak pamiętam, tej firmie (rok temu) nie układało się najlepiej.

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-04-25 21:46:05)