Temat: Kupię XF551

Jak w temacie dodatkowo z napędem 3,5".

2

Odp: Kupię XF551

a ja z pudłem no i styropianami ;) LOL

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Kupię XF551

Sorry... czy istnieje wersja XF551 z napędem 3,5"?

4

Odp: Kupię XF551

Tak, jak sobie przerobisz (co nie jest problematyczne). W XF 551 masz normalną stację od PieCa, mozna je bezproblemowo zamienić.
Dodatkowo, modyfikując ROM stacji, będzie ona obsługiwać format 720k.

grzybson/SSG^NG

5

Odp: Kupię XF551

marekcplo napisał/a:

Jak w temacie dodatkowo z napędem 3,5".

Hej
Post jest może i stary ale jeżeli jeszcze nie znalazłeś tej stacji to zapraszam do mnie:-) Mógłbym Ci zaoferować tę stację, tylko pytanie pod jakim kątem ją kupujesz? Jeżeli do wymaksowanego użytkowania i tuningowania to ten egzemplarz nie jest raczej dla Ciebie. Jeżeli jednak podchodzisz do tematu bardziej kolekcjonersko to i owszem. Napęd jest całkowicie nowy, ze wszystkim z czym go bozia wypuściła, nigdy nie używany. I cholernie drogi. Sam zdecyduj

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

6

Odp: Kupię XF551

"Cholernie drogi" - a ile to jest w złotówkach?

7

Odp: Kupię XF551

No niestety jakieś 700 stówek, albo nawet trochę więcej. Z wysyłką mi to proponuje człowiek za 375US$ :-/ a towar płynie z Australii więc sama wysyłka to pewno 1/3 tej ceny

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

8

Odp: Kupię XF551

Ojacie!
Ile to jest siedemset stówek? :/

9

Odp: Kupię XF551

He, he. Baaaardzo duuuuuuuuuużżżżżżżoooooo. Poważnie - 7 stówek. Plus - minus, ale bardziej plus.

MM: Po raz ostatni poprawiam cytowanie. Przeczytaj regulamin.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

10

Odp: Kupię XF551

Niestety, ale za tę cenę - nie skorzystam. Kocham Atari, ale w obecnej chwili muszę wybierać pomiędzy przyjemnością a zdrowiem, a ponieważ zbieram pieniążki na nowe biodro (ok.19.000 PLN) sam rozumiesz.
Dzięki za zainteresowanie.

11

Odp: Kupię XF551

W takim razie powodzenia. sprawa zrozumiała. Ostatnio mój teść miał wymiankę jakiegoś biodrowego elementu (panewki) i generalnie jest coraz lepiej.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

12

Odp: Kupię XF551

Z tego co chciałem do małego Atri kupić została mi ta właśnie stacja. Jak coś jestem chętny do kupna, nie chcę box bo nie widzę w tym wartości dodanej by dwa razy więcej płacić a chcę mieć ją na wierzchu i nawet niekoniecznie z zasilaczem czy kabelkiem SIO bo od 1050 mam. Musi być tylko w b.ładnym stanie i 100% sprawna.
Dzięki

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!