Temat: Poszukuję Atari do oddania

Proszę każdych posiadaczy Atarynki, co chcą ją oddać, by napisali do mnie na forum. Jestem ich wielkim maniakiem i zależy mi na tym, by ją posiadać. Piszcie ;-)

2

Odp: Poszukuję Atari do oddania

Dobrze trafiłeś. Tu sami maniacy! ;)
Niestety nie mam na zbyciu żadnej...

3

Odp: Poszukuję Atari do oddania

Dobrze powiedziane. Mam, ale nie oddam. Zawojuj na Allegro, potem zgłoś się by coś w niej przerobić. Bardzo chętnie pomogę, ale jak Bóg na niebie..NIE ODDAM

4

Odp: Poszukuję Atari do oddania

true, nabyłem dwóch dawców, którzy po paru pieszczotach ruszyli do boju i już ich nie oddam, a zwłaszcza "na żyletki" :D

___
Press play on tape...

5

Odp: Poszukuję Atari do oddania

Wy wiecie, ze teraz jest obowiazkowa oplata za utylizacje sprzetu elektronicznego?
A tu jak czlowiek zgadza sie zabrac za darmo to jeszcze grymasicie! No jak w tym kraju ma byc dobrze?! ;)

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-06-06 21:50:17)

6

Odp: Poszukuję Atari do oddania

No chyba bym ich opluł, jakby mi przy kupnie laptoka kazali oddać na złoma ataroka :|

...oby tylko opluł...

___
Press play on tape...

7

Odp: Poszukuję Atari do oddania

Aktualnie na allegro jest parę i to nie w jakichś znowu chorych cenach, chociaż bywało taniej.

A niedawno rozparcelowany został ogromny zbiór atarynek... może ktoś się zdecyduje coś odstąpić, popytaj :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Poszukuję Atari do oddania

przecież sam komp - to nie jakiś majątek. Polecam Alle(drogo).



..... Jeśli ktoś ma na zbyciu samochód i może mi go dać, to zapraszam na priv, prośba tylko taka by nie był to rocznik poniżej 2005 ;)

... żartowałem ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info