1

Temat: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Taką informację znalazłem dziś na Onecie oto link:

http://film.onet.pl/0,0,1764665,wiadomosci.html

2

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Di Caprio... ale obciach :) Ale wstyd :)

3

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

"Produkcją filmu zajmie się Leonardo DiCaprio"... Czyżby i on był atarowcem? ;)

4

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Di Caprio - brzyyyydal :D
P.S. Tofik rządzi :)

Loading... Please wait!

5

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Ile tych  F I R M będzie ?

6

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Miało być "FILM" tylko mi się klawiatura przejęzyczyła :P

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

macgyver napisał/a:

Di Caprio... ale obciach :) Ale wstyd :)

E tam. To jeden z najlepszych wspolczesnych aktorow. Jeden zenujacy scenariuszowo film chyba nie powinien wplywac na ocene umiejetnosci aktorskich. :)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

8

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Krzysztof (Kaz) Ziembik napisał/a:

Jeden zenujacy scenariuszowo film

mówisz o "Titatnicu", "Aviatorze", "Romeo i Julia" czy o "Człowieku w żelaznej masce", "Niebiańskiej Plaży", "Gangi Nowego Jorku" czy też o "Złap mnie, jeśli potrafisz" ?

___
Press play on tape...

9

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

[ot] tak a'propos samego Leonardo... w czasie, gdy na ekranach polskich kin był emitowany "Titanic", TVP 2 pozwoliła sobie na emisję filmu, w którym Leonardo grał geja. Mimo, że był to film emitowany przed 23 nie zabrakło "śmiałych scen" (wprawdzie bez zbliżeń, ale wyrazistych i sugestywnych), gdzie boski Leonardo, bożyszcze nastolatek (przepraszam za wyrażenie) "posuwa w tyłek" jakiegoś "starego dziada". Do tej pory zastanawiam się, czy nie był to celowy zabieg, czy jedynie zwykły zbieg okoliczności, że TVP2 wyemitowała taki film w trakcie intensywnego emitowania "Titanica" przez kina ... faktem jest, że miałem niezły ubaw [/ot]

10

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Będzie też grał Vasco, jako ten starszy od Bushnella :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

maw napisał/a:

mówisz o "Titatnicu", "Aviatorze", "Romeo i Julia" czy o "Człowieku w żelaznej masce", "Niebiańskiej Plaży", "Gangi Nowego Jorku" czy też o "Złap mnie, jeśli potrafisz" ?

Akurat w tym ostatnim filmie di Caprio dał pokaz prawdziwie mistrzowskiej gry. Zresztą, film również niewąski, podobnie jak książka :)
A Kaz pewnie miał na myśli "Co gryzie Gilberta Grape'a". Czy tam Leonardo jest "boski", tak jak w "Titanicu"? ;)

Ostatnio edytowany przez Cosi (2008-06-08 15:38:29)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

12

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

akurat pierwsze trzy dostały nominacje czy też do Złotego Globu, bądź do Oscara. Kolejne trzy to nominacje do Złotej Maliny, a trzeci to jedyny, jakiego nie oglądałem :) Czy gra aktora stanowi o odbiorze filmu jako żenującego, czy też jego akcja, a więc reżyseria ze scenariuszem ?

___
Press play on tape...

13

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Ok, Tramiela może grać Bruce Willis, oczywiście uwspółcześniając nieco postać Jacusia, zamiast krzycząc: "Zgniotę Commodore!", powinien zawołać: "Jupikajej madafaka!"

14

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

maw napisał/a:

Czy gra aktora stanowi o odbiorze filmu jako żenującego, czy też jego akcja, a więc reżyseria ze scenariuszem ?

Mnóstwo rzeczy wpływa na odbiór filmu. Może go spaprać tragiczne wykonanie (vide: "Wiedźmin"), obsada, kijowy scenariusz itd. W zasadzie, podobnie jak w przypadku pisania programów, znacznie trudniej jest zrobić dobry film niż zły film ;)
IMHO, dobra fabuła może od biedy zatuszować kiepską grę aktorską, ale odwrotnie raczej nie.

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

15

Odp: Powstanie firm o Nolanie Bushnellu pt "Atari"

Przyglądając się dokładniej oceną filmów w jakich grał czołowe role w "ostatnich latach", utwierdzam się w przekonaniu, że to świetny aktor. Poniżej głosy z imdb.com:

Infiltracja ? 8.5 (2006)
Krwawy Diament ? 8.0 (2006)
Aviator ? 7.6 (2004)
Złap mnie jeśli potrafisz ? 7.7 (2002)
Gangi NY ? 7.3 (2002)
Don?s Plum ? 5.4 (2001)
Niebiańska Plaża ? 6.1 (2000)
Człowiek w Żelaznej Masce -  6.0 (1998)
Titanic - 7.2 (1997)
Romeo i Julia ? 6.9 (1996)
Pokój Marvina ? 6.6 (1996)
Całkowite Zaćmienie ? 6.2 (1995)
Przetrwać w Nowym Jorku ? 7.0 (1995)

Widać w ostatnich latach postęp aktorski/wzrost popularności. Horror pow 7 pkt z reguły jest bdb (mój ulubiony gatunek).