1

Temat: Atarowa rodzina !:)

Właśnie 2 godz. temu uściskałem rękę Vasco :) Nawiasem mówiąc impreza bardzo udana (choć pewnie mogłoby być lepiej) i już mamy za sobą najistotniejsze atrakcje ? ja bawiłem się wyśmienicie!

Co ciekawe wypatrzyłem pewien kolekcjonerski przedmiot, który od razu kupił Vasco !:) Na razie o tym sza, ale niebawem będzie pełna relacja + zdjęcia:)
...Vasco ? ale wiesz to ma jeszcze większą wartość kolekcjonerską bo to Mąderek dotykał ;) :D

A ja bardzo dziękuję Vascowi za FANTASTYCZNE autografy ? wiesz jak bardzo jestem Tobie wdzięczny ! ;) :)


Odnośnie tematu: Vasco miał to szczęście że pojawił się we właściwym czasie i właściwym miejscu i obaj mieliśmy okazję poznać REWELACYJNĄ rodzinę!

Poznaliśmy małżeństwo, które miało jeden z pierwszych Atari w Polsce (lata około 1981), w tym co nieprawdopodobne to Oni oboje byli związani z Atari. Ponoć razem siedząc przy Atari wklepywali programy z jakiś niemieckich pism (podobno one się zachowały do dziś i można je zeskanować). Mają też wiele komputerów Atari, sporo cartów (w tym w folii!) itp. Przez ręce tej przemiłej kobiety przeszły wszystkie komputery Atari jakie dostępne były w Pewexie ? i była to osoba świadoma tego co robi:)
Z kolei ten Pan ma wiele, wiele do powiedzenia, między innymi pracował na wczesnym etapie w Karenie itp., udzielał się w ?Radio komputerze? oraz prezentował Atari ST w legendarnym programie ?Sonda? !
Już dawno temu planował zrobienie muzeum komputerów Atari - skąd my to znamy ?? ;) :)

To tak na początek naszej rozmowy, obaj mieliśmy przekonanie że mamy do czynienia z osobami legendami. Dlatego trzeba koniecznie z nimi przeprowadzić wywiad i wydobyć od nich tę zapewne dużo bardziej interesującą wiedzę oraz wspomnienia.

Uffff... bawiłem się doskonale!
Więcej niebawem:)

I na koniec: Vasco zadzwoń teraz do mnie bo mam Wam coś do powiedzenia :)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-07-06 01:27:22)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P