Temat: PARTY - Głuchołazy 2008

Ponieważ termin Party w Głuchołazach zbliża się wielkimi krokami, postanowiłem zaproponować coś dla "  majsterkowiczów ".
Proponuje abyśmy przywieżli do Głuchołaz swoje zrealizowane projekty tj.przeróbki , obudowy, desingi itp naszej atarynki oraz wszystkiego co jest z nią związane. Wystawimy je w jednej częsci sali , a w sobotę będziemy głosować na najlepszy projekt.
  Jak już wcześniej było wspomniane ,w tym roku spotykamy się w Zespole Szkól ul Kolonia Kasubska 2              http://zsglucholazy.wodip.opole.pl/www/strona.htm                                                       W razie problemów dzwońcie 500 141    560                                                                                                   
Proszę o opinię na temat ww propozycji.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

Będę:)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

3

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

Meśka wystawi kolano po przerobkach do konkursu :D

ja niestety jednak raczej nie dotre. jeszcze niby sporo czasu i wiele sie moze zmienic, ale na chwile obecna - raczej mnie niet...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

Świetny pomysł, ale ja dopiero teraz znalazłem chwilę czasu i powoli zabieram się za lutowanie, więc pewnie wiele nie przywiozę.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

epi a co tworzysz?

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

Jelonek, wystaw swoje  -  to dopiero będzie  "przebój"

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

Ryszard - etam, ale przyznaj - nie popatrzylbys z przyjemnoscia na jej kolanko? ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

...ehm, ehm... nie lubię się powtarzać, ale pomysł Ryśka mi się podoba :) Ja niestety nie mam co pokazać :(
Nawet kolanko mam nieciekawe ;) :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

9

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

Ryszard Mauersberg napisał/a:

[...] Proponuje abyśmy przywieżli do Głuchołaz swoje zrealizowane projekty tj.przeróbki , obudowy, desingi itp naszej atarynki oraz wszystkiego co jest z nią związane. Wystawimy je w jednej częsci sali , a w sobotę będziemy głosować na najlepszy projekt.[...] Proszę o opinię na temat ww propozycji.

Mnię się pomysł podoba i to bardzo, ja chętnie bym obejrzał np. wykonania sio2ide i sio2sd w obudowach DIY. Sam mogę przewieźć 65XE produkcji Zenona z upchanym do środka niemal wszystkim co się da, włącznie z KMK/JŻ_ 2_CF - oczywiście jeżeli coś takiego się nadaje(?) bo pewnie dla wielu osób to żadna rewelacja..
A tak z ciekawości jakie nagrody skoro ma być głosowanie na najlepszy projekt?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

10

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

mowny napisał/a:

(...) A tak z ciekawości jakie nagrody (...)

Satysfakcja :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

mowny napisał/a:

bo pewnie dla wielu osób to żadna rewelacja...

EEE tam. W czasie, gdy Zenon robił twoją (chyba) atarkę, byłem u niego (przywiozłem swoje atari :) ) i widziałem twój sprzęt w trakcie przeróbki. Wszystko fajnie, przemyślanie zrobione, modułowo, na płytkach, które można wyjąć i zastąpić zworą.
Opróćz tego co jest napakowane w środku, liczy się też to jak jest zrobione (np. sprzęt robione przez BeWu - kabelki zaginane chyba przy pomocy kątomierza, idealne 90 st. ;) )

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-07-10 10:09:17)

grzybson/SSG^NG

12

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

No ja nie mogę, widziałeś moją rozebraną atarkę przede mną??? ;-/
Rzeczywiście jest jak piszesz, Zenek musiał nieźle wszystko przemyśleć i rozplanować żeby się zmieściło i żeby na przyszłość praktycznie wszystko dało się wyjąć i zazworkować.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

13

Odp: PARTY - Głuchołazy 2008

Przypadkiem :) Zawiozłem swoja atarkę do Zenona, żeby mi wmontował Covox'a, akurat miał gotowy moduł Covox + Ram do twojej atarki i mi pokazał. U mnie z resztą też to ładnie zrobił, na złączu, i jakby co, to mogę Covox'a wyjąć.

grzybson/SSG^NG