1

Temat: Mr.Robot

Witam

Może ktoś mi podpowie jak przejść pozim Q w Mr.Robot.
Dochodzę do tego pozimu i za nic nie mogę go przejść.

Pozdrwiam

2

Odp: Mr.Robot

Na pewno się da, bo kiedyś przeszedłem. Z tego co pamiętam to tak: najpierw po prawej po granatach zbieramy 2 pojedyncze kropki, przechodzimy nad drabiną, schodzimy w dół po granatach do brązowej kropki, z powrotem na górę w lewo, na granaty nad fioletową kropką, przeskakujemy nad nimi jak wybuchają, spadamy na fioletową kropkę, w lewo na granaty, na niebieską kropkę, i tyle. Chyba :)
Aż mnie zaciekawiło, jak nie zapomnę, w domq sprawdzę :)

: 404. Stopka not found

3

Odp: Mr.Robot

Ja tez sprawdze :D To jedna z moich ulubionych gier na Atari.
Eru - gratuluje pamieci!

4

Odp: Mr.Robot

nosty, pogratulujesz jeśli to działa :)

: 404. Stopka not found

5

Odp: Mr.Robot

o ile pamiętam to po  po granatach do brązowej kropki szło się z powrotem na górę ale w prawo ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Mr.Robot

Na poziomie Q nie ma rzadnej drabiny, są tylko same granaty

7

Odp: Mr.Robot

Moze masz jakas walnieta wersje gry:

Tutaj masz mapki, obejrzyj poziom "Q":
http://mapy.atari8.info/l-o/mrrobot.png

8

Odp: Mr.Robot

Zgadzam się z banshee - Q ma bomby, i przechodzi się (przynajmniej ja tak właśnie przeszedłem) tak jak opisałem powyżej :)

Aha, nie wiem czy w MrRobot2 nie było takiej planszy, że są same granaty, cała plansza... Tam trzeba przeskakiwać nad wybuchającymi granatami - da się zrobić

Ostatnio edytowany przez eru (2008-07-17 20:16:04)

: 404. Stopka not found

9

Odp: Mr.Robot

Dokładnie chodzi mi o plansze po poziomie N. Jest poziom M,N i chyba O (i o ten pozim mi chodzi)

10

Odp: Mr.Robot

Sorki, nie rozumiem - to w końcu o którą planszę chodzi? M N czy O? I czy mówisz o planszach w linku powyżej? Na tej graficzce widać po kolei literki plansz, więc może bądź dokładny :)

Aha, jeśl Ci przypadkiem chodzi o planszę O, to tam trick polega na tym, że po tych wąskich kładkach można schodzić skacząc odpowiednio odbijając się od brzegu ekranu :)

Ostatnio edytowany przez eru (2008-07-17 21:55:26)

: 404. Stopka not found

11

Odp: Mr.Robot

Eru o tą plansze mi własnie chodzi. Za nic nie mogę jej przejsć

12

Odp: Mr.Robot

Jeśli chodzi o planszę O, to tak:
- schodzimy po prawych wąskich półeczkach na dół - robimy to tak, że skaczemy z półeczki w prawo z takiej pozycji, żeby po odbiciu wylądować na półeczce niżej. Wymaga to kilku prób pewnie, zacznij bardziej od prawej, bo jak jesteś za bardzo w prawo to się nie zabijesz, tylko wrócisz na tą samą półeczkę, i próbuj coraz bardziej w lewo się ustawiać przed skokiem
- zbieramy kropki na dole
- wracamy na górę, najprościej po półeczkach
- przechodzimy na lewo, zbierając po drodze jedną kropkę, proste
- lewe półeczki symetrycznie jak prawe, tylko z ciut innego miejsca skaczemy, bo są bodajże dalej od brzegu ekranu - znowu, zacznij od lewej strony półeczki, skok w lewo, jak wracasz na tą samą, spróbuj ciut bardziej w prawo, i tak dalej.

działa? :)

: 404. Stopka not found

13

Odp: Mr.Robot

Eru działa, dzięki serdeczne. Pozdrwiam