1

Temat: Gucholazy - projektor

... czy ktokolwiek wie cokolwiek na temat projektora na party??

mam upsa w razie koniecznosci

Ostatnio edytowany przez Pin (2008-07-20 15:34:48)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Gucholazy - projektor

Gdybyś choć raz odebrał na GG to byś wiedział.
Projektor mam, gorzej z kolumnami, wzmacniacz mam Diora 20 W, może szkoła pożyczy, ale to nic pewnego.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Gucholazy - projektor

wzmacniacz mam lepszy i zabieram go na 100%. Końcówka ta, co ostatnio miałem -> aster 2*200W + mixer, więc załatw jedynie głośniki. Okablowanie na wszystkie okazje postaram się zorganizowac. Poza tym, z czego pamietam z rozmowy na priv = to ostatecznie na 100% projektor nie był załatwiony - chyba, że się mylę - wówczas sprawy nie ma ;)

Na party zabieram to, co zwykle + STe :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Gucholazy - projektor

Gdybyś czytał odpowiedzi na wcześniejsze swoje pytania, to byś wiedział że ja mam drugi projektor(od małego) tylko jak coś trzeba będzie dorobić kabelek UPS-projektor taki co zrobiłeś na Grzybsoniadzie bo się gdzieś go wcieło.  Czy mam zabrać UPS-a tak jak w zeszłym roku czy Ty będziesz jakiś miał?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

5

Odp: Gucholazy - projektor

Ryszard, a czy jakis nadmiarowy monitor/telewizor sie znajdzie?
Zastanawiam sie czy nie wziac Jaga + troche gier...  Rzadko mamy okazje wspolnie popykac na tej platformie.
Ale jade "okazja" w 4 osoby, wiec monitora nie zapakuje :/

6

Odp: Gucholazy - projektor

Nosty: to TV by się przydało :)
zwykle ludzie mają coś takiego ;) więc Rysiek też ma :)

Ja też mogę wziąć swoje carty na jaga o ile będą potrzebne.


Odnośnie głośników to jeśli nic nie będzie (i o ile Gzynio oraz inni nie będą protestować) to ja mam dwie zwykłe kolumienki 3 drożne 2*100W. Mam nadzieję że w partowych obciążeniach nie rozpadną się na kawałki ;)
Wielkość: 65 x 27 x 2? cm.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-07-21 00:29:55)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

Odp: Gucholazy - projektor

Nosty monitor i Jaga będę miał na party ,więc weż tylko carty.
TDC co do głośników wypowiem się do jutra ,bo dzisiaj mam porozmawiać z P.dyrektor /brakuje mi też mikrofonu /



PADA MAM 1 - go

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2008-07-21 11:06:58)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

8

Odp: Gucholazy - projektor

Rysiek - a masz dwa pady do Jaga?
Cartow wezme spory zbior, tylko musze nalepic na nie "exlibrisy". Rok temu zgubilem jednego carta i moj jedyny prototypowy interfejs do okularow 3D na smd autorstwa Sebana :/

Odp: Gucholazy - projektor

Nost pad jest 1

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: Gucholazy - projektor

To ja biore drugi i ze 20 gier.

11

Odp: Gucholazy - projektor

To co z tymi głośnikami ? Bo ja nie wiem czy Gzynio i inni się zgodzą na takie pudła oraz zmianę planu jazdy...

I nie mam kabli do nich. Mam jedynie jakiś lichy kawałek kabla, który jest bardzo krótki...
... ale mogę wziąć go mimo wszystko.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-07-21 22:44:53)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P