Temat: Last V8

jeeeeeeeest! po tylu latach....chlip....udało mi się  w koncu przejść tą jedną z najbardziej frustrujących gier :)http://pl.youtube.com/watch?v=7o2UDKgKFxE ....moze to nic takiego dla niektórych, gra jest krótka, ale dla mnie to duża radość bo pamiętam jak mnie wk....ła :)

Ostatnio edytowany przez odislaw (2008-08-08 22:59:30)

2

Odp: Last V8

A to można skończyć ?
Mi po pierwszym levelu żyłka w oku wyskoczyła z ciśnienia i do dziś mam złą komodacje  (nie mylić z commodą, do której też jestem zły)  ;)

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-08-08 23:07:41)

3

Odp: Last V8

też myślałem, że nie...ale dziesiątki prób dały efekt :D

4

Odp: Last V8

no, gierka poziomem upierdliwosci to jest konkurencja chyba tylko dla 'piekielka'.
z drugiej strony w latach swojej swietnosci np. draconusa znalem na pamiec - pamietalem w ktorej komnacie co i jak strzela (w jakiej kolejnosci), wiec kazda gra jest do przejscia - trzeba byc tylko odpowiednio twardym :)

5

Odp: Last V8

Wow! Po raz pierwszy zobaczyłem drugi poziom :) Dobrze że w drugim poziomie nie zrobili już czasu w którym trzeba dojechać... to mogłoby już doprowadzić do samobójstw :D

6

Odp: Last V8

Ja nigdy nie doszedłem nawet do połowy pierwszego poziomu. Gameplay mnie zniechęcił.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2008-08-09 19:13:11)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Last V8

Po tym, jak się okazało, że gra nie składa tylko z jednego poziomu, połamałem joystick... no more V8. Już wolałem sobie w 007 pograć.

___
Press play on tape...

8

Odp: Last V8

Gratulacje !

Ta gra mnie bardziej dołowała niż piekiełko :D ale tak jak patrzę to chyba jednak jest prostsza :)
Na tym filmie to wygląda to tak jakby ukończenie 1 poziomu było zupełnie łatwe...
:D :D :D

Ja pamiętam, że najgorsze były rozgałęzienia drogi i w sumie nie było wiadomo (z powodu małej widoczności przy takim skrawku ekranu) gdzie skręcać, a jak już było wiadomo to kończył się czas... i w ten sposób nigdy nie przeszedłem 1 planszy...
Dołujący był też ten czas - wszyscy zakładali że cała gra ma takie ostre restrykcje.
Kolega mi właśnie napisał, że w tej grze trzeba było sobie obrócić joystick o 90 stopni w prawo i wtedy dało się grać :P

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

9

Odp: Last V8

jak to oglądam na video to tez wydaje mi sie prosta...ale ile prób i ile ku...ew poleciało! :)....oczywiście po 40 próbie zaczyna się grać na pamięć, wiesz gdzie masz przyspieszyć, gdzie zwolnić, zaczyna działać automatyzm....a może nawet rodzaj autyzmu :D (swoją drogą czy ja jestem normalny, ze gram w takie gierki zamiast kolejnego Counter Strike'a? :P, żona tylko znacząco puka się w głowę :) )

10

Odp: Last V8

no w tym wieku juz nie powinienes grac - w 21 wieku... ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: Last V8

To może ty wzamian popukaj trochę żonę. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: Last V8

z największą ochotą :D

Ostatnio edytowany przez odislaw (2008-08-11 18:02:26)

13

Odp: Last V8

odislaw: To ja też nie jestem normalny :) :) Jest nas dwóch ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P