1

Temat: Stare gry w nowych wydaniach

Mają zacząć wydawać stare gry, tak aby działały na nowych sprzętach.
http://tiny.pl/8g59

Ciekawe czy na Atari coś wydadzą?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Stare gry w nowych wydaniach

I tak nic nie zastąpi prawdziwych, pierwszym wydań (tak jak to miało miejsce w przypadku Yoomp'a). Ostatnio widziałem, że CD Projekt  bodajże, sprzedaje klasyczny joystick Competition Pro wraz ze 185 grami na Amigę. No fajna rzecz dla tych co ewentualnie chcą sobie pograć, ale Ci co cenią sobie opakowanie oraz nośnik (kaseta, dykieta, kart) nie doznają jakiejkolwiek przyjemności. Tak mi się przynajmniej wydaje. To jest tak jak w przypadku płyt CD. Miałem kiedyś takiego znajomego, który ogłaszał wszemi wobec, ze ma blisko 3000 albumów na CD. Jako kolekcjoner płyt zrobiłem wielkie oczy i choć sam posiadam blisko 500 sztuk to jednak jego ilość mnie powaliła. Coś mi jednak podpadło i zapytałem się go ile z tych płyt to oryginały? A on mi na to, że chyba mam nie tak pod sufitem żeby oryginały kupować. Skwitowałem to, że tak naprawdę to nie ma ani jednej płyty. Zgrywek w tej gniotowatej jakości mp3 to moge mieć i 10000 ale jakakolwiekpłyta w ten sposób nagrana nie jest płytą w rozumieniu muzyka, słuchacza, kolekcjonera. HOWGH.
P.S. Do osób wiadomych - cały czas próbuję ustalić prawa własności do tytułów wiadomowych. Jak coś będzie wiadome - dam znać

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski