Temat: Jaguar - Bubsy In: Fractured Furry Tales - zamienię...

... gra jest oryginalnie zafoliowana, stan idealny jak ściągnięta z półki w sklepie.
Jeżeli ktoś zbiera w takim stanie, to chętnie zamienię na tę samą + conajmniej jedną inną, używane i sprawne. Pudełka i instrukcje mile widziane, ale nie niezbędne. Jeżeli nie mieszkasz w ZG, to koszt przesyłek po Twojej stronie. Intresuje mnie niemal każdy gatunek, oprócz Doomowatych i Wolfensteinowatych (choć AVsP mógłby być). Propozycje proszę tutaj, albo na priv.
Jak chętnych nie będzie, to wkrótce "uroczyste otwarcie" :-)

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2008-09-15 21:11:37)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Jaguar - Bubsy In: Fractured Furry Tales - zamienię...

przyznaję się iż nie rozumiem tej idei, nijak jej nie rozumiem.

gep/lamers^dial

3

Odp: Jaguar - Bubsy In: Fractured Furry Tales - zamienię...

Znaczy, nie jesteś zbieraczem.. przepraszam Kolekcjonerem :-)
No i właśnie ja też nie jestem, chcę w tę gierkę zagrać. A niektórzy przeciwnie, zbierają takie dziewicze i w nie nie grają. A że właśnie zanabyłem taką nie otwieraną, to jak jest chętny kolekcjoner to z korzyścią obustronną możemy się wymienić.
A jak nie ma chętnego, to nie. Nóż pójdzie w ruch i koniec tematu :)
I pliiiiiiiz nie zaczynajmy w tym wątku dyskusji o sensie kolekcjonowania :-) Jest już taki w innej sekcji.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: Jaguar - Bubsy In: Fractured Furry Tales - zamienię...

Nie no spoko :), każdy orze jak może. Nie zrozumiem jednak nigdy zwyczaju, kolekcjonowania gier w folii i stawiania ich na półce, co jest sprzeczne z podstawowym przeznaczeniem przedmiotu. Ale co tam. Ja tam się na niczym nie znam:)

Ostatnio edytowany przez gepard (2008-09-16 19:56:21)

gep/lamers^dial