Temat: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE i inne modele, oferty z ceną proszę kierować na adres e-mail: mars2005@poczta.fm

2

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

po co ci one ?

Ostatnio edytowany przez stryker (2008-10-04 19:17:44)

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

jak to po co :) - po ALLEGRO. Proponuje wstrzemięźliwość seksualną :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Sam bym Falcona nabyl droga kupna. Posucha na ebayu w tym temacie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Tu macie jednego Falcon-a, który czeka na nowego właściciela: http://tiny.pl/839f

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Hmm, nie siedze w cenach 16-bitowek ale 1700 zl ? To 400 funtow, warto dac?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

7

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

No troszki drogo. Ostatnio na ebayu poszedl za ok $500 i z przystawkami do cubase i cos tam jeszcze

8

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Licytowalem ale padlem, w sumie zaluje.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

9

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Na ogół cena na allegro oscyluje w granicach 1000zł, ale ten ma dodatki, ale to i tak wydaje mi się za drogo. Z tego co pamiętam to kiedyś w BOX-ie poszedł za około 1500zł.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

10

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

No nic ,cierpliwosc i sie trafi w koncu, wolalbym w wersji podstawowej,sam sobie rozbuduje, pudelko  mnie nie korci, troche sentyment przeze mnie przemawia bo zawsze chcialem miec a kasy nie bylo a troche Sqward ktory mi podeslal demko na Falcona na Youtube, robi wrazenie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

11

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Możesz podać linka do tego dema?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

12

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

http://atariarea.krap.pl/informacje/oce … lcon!/1185

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

13

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Zaxon - tylko zdajesz sobie sprawę, że na gołym Flaku to ty to demo obejrzysz jako slideshow :)
potrzebna ci dopałeczka CT60.

Dla mnie demko dla którego kupie kiedyś tak dopieszczonego Falcona to Derealization grupy Dead Hacker Society link: http://pl.youtube.com/watch?v=Oci8o_9dirE 

Mógłby ktoś kiedyś przywieźć ze sobą Falcona na party bo chciałbym obejrzeć do na bigscreenie z prawdziwego sprzętu!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Piguła: obiecuję że na następnym zlocie na którym się zjawie zabiorę falcona :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

15

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Adam najbliższe party to Forever ;) bo Alternative po przeliczeniu na PLN'y wychodzi duużooo za drogo.
Chyba, że dziadek Vasco coś zorganizuje zimą :) to termin będzie bliższy!  Ale tak jak pisałem wyżej! Będę zaj.. wdzięczny - bo to demko jest totalnie odjechane... a jaka jakość jest na youtubie każdy wie!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

pigula: bez inwestowania milionów;) http://movies.dhs.nu/avc/dhs-derealization.avc.mp4

gep/lamers^dial

17

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Piguła: pogadaj z As-em, żeby w końcu autem przyjechał na zlot i po drodze zahaczył o Olsztyn, to zabiorę ze sobą sprzęt ;) Bo średnio mi się uśmiecha przywozić pociągiem sprzęcior ;)

18

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

gepard napisał/a:

pigula: bez inwestowania milionów;) http://movies.dhs.nu/avc/dhs-derealization.avc.mp4

Gepcio Ty to już chyba zapomniałeś co to znaczy pasja! Nawet jakby to demo było zrzucone w HD! To chce to zobaczyć na prawdziwym sprzęcie!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

fakt, ale moją pasję zaczął ograniczać mój metraż niestety...

gep/lamers^dial

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Piguła: jeśli z TriCity będzie jechała ekipa, to możliwe że się podłącze.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

21

Odp: Kupię Atari Falcon lub Atari ST, Atari 130XE

Terefere. Adam teraz idzie drogą kariery i nie jeździ na zloty ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.