Temat: Radio Nowe Brzmienie

"W najblizsza sobotę (18 pazdziernika) od godziny 21:00 do północy w radiu Nowe Brzmienie (www.radio.nowebrzmienie.pl) audycja w całości poświęcona muzyce z legendarnych komputerow osmiobitowych: Atari, Commodore, Amiga, a nawet GameBoy. Gratka dla miłośników legendarnych maszynek.  W każdą sobotę od godz.21:00 zapraszam na moją audycje tematyczną pt: Elektrowangarda, w ktorej prezentuje ambitną muzykę elektroniczną. Muzykę zupełnie inną niż ta która dociera do Was w komercyjnych mediach. Eksperymentalne klimaty elektroniczne. Od ambient, nu-jazz, przez IDM, dub, underground techno na industrial skończywszy. Nie zabraknie wielu awangardowych, oryginalnych brzmien. W każdym tygodniu będzie inna audycja w całości poświecona jednemu gatunkowi muzyki lub wykonawcy ze specjalnie wyselekcjonowaną muzyką".
News podrzucił KAMYK, a  na stronie: C64 POWER umieścił Ramos.

8 bit rulez!!!

2

Odp: Radio Nowe Brzmienie

nie ma jak wegetarianski progresywny grindcore

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: Radio Nowe Brzmienie

nie ma jak połamany drum'n bass, np taki Muffler (ex- Scoopex)

gep/lamers^dial

4

Odp: Radio Nowe Brzmienie

nie ma to jak karlheinz stockhausen z domieszka georga massenburg'a :)

5

Odp: Radio Nowe Brzmienie

Nie ma jak bas w ATARI. :D

6

Odp: Radio Nowe Brzmienie

nie ma jak 18 pazdziernika puszczać w netradiu to co się obiecywało... :(

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

7

Odp: Radio Nowe Brzmienie

No właśnie. Czekałem do 23:00, potem dałem sobie spokój. :( Może redaktorowi prowadzącemu się przysnęło? :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

8

Odp: Radio Nowe Brzmienie

Na(wy)kręcili nas...

9

Odp: Radio Nowe Brzmienie

Przeciez i tak wszyscy (tu) wiedza, ze najlepsze bylo "Radio uXa" ;]

A audycja zostala ponoc przeniesiona na za tydzien, tj. 25 pazdziernika wieczorem!

10

Odp: Radio Nowe Brzmienie

Z pierwszej ręki dostałem wiadomość, że admin dał ciała i puścił nie te pliki co trzeba - audycja nie była na żywo.

Podobno w tym tygodniu będzie puszczona już z właściwych plików, a za miesiąc dostępna do odsłuchania offline.

___
Press play on tape...