51

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

wlasnie organizatorzy poprosili aby przywiezc atarke i zrobic pokaz demek - wezcie atarke (zapasowo...) no i powiedzcie co by wypadalo puscic, bo ja pamiec mam slaba - wole na pismie.

PS. Wlasnie po przelewiku ;)

52

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Vengeance i Numen wystarcza zeby ich zabic. Wiecej nie potrzeba.

ps. Niestety raczej nie jedziemy z Lublina. Tzn Yankee i ja. Out of cash chwilowo...

53

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Chlopaki !   Mam 1 wolne miejsce w aucie z Wawy!    daje ogloszenie i na scene.pl wiec kto pierwszy ten lepszy!   (o ile sa wogle chetni)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

54

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Właśnie wróciłem do domciu.
Typowe party multi  - najciekawiej było przed party place, ale i tak było fajnie.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

55

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Khem ... jakies szczegoly ? ? ? ....

56

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

jak chcecie oblukac zdjecia to zapraszam:   http://wawerfc.scene.pl/syf2003       

Na jednych z pierwszych zjec - zwyciezca Grayscale Music Compo + Nagroda + ...  Jego zawodowa fura ;)))   
- party nie majace ..."tego" klimatu duże obsówy pod wieloma wzgledami ze strony orgów (ogrów).  No coz nie bede tu pisal wszystkiego tylko szykuje relacje. Najprawdopodobniej bedzie mozna ja znalezc w Chaos#2 ... jesliby kogos interesowalo ;).  Dla mnie party na duży minus, chociaz mimo wszystko nie zaluje wyjazdu, bo przynajmniej poznalo sie troche fajnych ludzi.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

57

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Ile promili krwi w alkoholu miał operator aparatu? Wszystko jakies poruszone...

58

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

niewiele.  to efekt ... powiedzmy  zamierzony

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

59

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Po tym party uznałem, że to ostatnie multiplatform party na jakim byłem. Dla produkcji nie warto bo te na PC są żałosne, amigowe też ciekawe nie są, dla znajomych... hmm. z nimi można się spotkać i bez party.

Inna sprawa, to to, że na party 8bit only jeszcze nie byłem ;)

60

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Hrw ... a ktory to byles ty ???   i czemmu Cie nie kojarzę??    a to ci ciekawostka ;)))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

61

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

No wlasnie, tez nie kojarze, ale wczesniej nic nie mowilem, bo by mi znowu ktos te, no, amnezje? :) zarzucil.

PS. XRay, faktycznie fotki jakies podwojne, a moze 3D? ;)

62

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Oj czepiacie sie.  Po prostu robione na dlugich czasach bez flesza.   Z fleszem wyszloby tak :w miare oswietlony obiekt najblizszy i reszta czarna.  a tak wyszlo uwazam calkiem ciekawie. zwlaszcza w czasie tanca. No i nadalo to psychodeliczny charakter tego spendu dziwolongow.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

63

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Aha jeszcze jedno.  Na  http://grayscale.scene.pl   są moje 2 prace ktore wystawialem lub chcialem wystawiac na symphony.  mp3  i ... ciekawostka   SID  na c64    -  mp3 wypadlo fatalnie - podczas kompotow cos buczalo w basie a przez 75% czasu trwania mojego utworu flapjack postanowil wyglosic sobie przemowienie. No i nawet nie wiem jakie miejsce to zajelo ale mysle, ze gdzies pod koniec. Mimo wszystko uwazam ze kawalek jest natyle ciekawy, ze mozna sobie posluchac. Znajdziecie tam troche mojego "vocala" i inne wydawane przeze mnie odglosy ;)) . Teraz o sid compo, ktore sie niestety nie odbylo poniewaz org. stwierdzili, ze jest za malo prac. Prac bylo 3 i uwazam, ze compo moznabylo smialo zrobic i mysle tez, ze po prostu to byla wymowka, a tak naprawde z tego co wiem to nie wiedzieli nawet jak to ugryzc, nie mieli commody, ani nie wiedzieli jak odpalic sida czy emulator. Jednym slowem Wielkie buuuuuuuu.
No dobra dosyc tego gadania, zapraszam do posluchania.
http://grayscale.scene.pl

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

64

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

X-Ray, dobrze że to wyjaśniłeś, bo jedna z prac na sid compo, jak wiesz zresztą, była nasza (znaczy MultiStyle Labs) i tak się zastanawiałem, czemu ja właściwie nic nie wiem o przebiegu ani wynikach konkursu. No to już wiem  :evil:
Teraz mogę popchnąć muzykę gdzie indziej, tylko wybrać... I na pewno nigdy więcej nic nie wystawię na Symphony. North Party jest o wiele lepszym koniem do postawienia na  :D

65

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

boy: szkoda, ze ją popychasz gdzie indziej. ;(  miałem nadzieje posluchac jej niebawem, tymczasem widzę, że nie będzie mi dane. ;((

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

66

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

Hrw ... a ktory to byles ty ??? i czemmu Cie nie kojarzę??

Czemu mnie nie kojarzycie to proste - nie jestem scenowcem ;)

A który? Ktoś z atarowców pamięta pewnie gościa brędzącego w nocy o którymś tam party z atarkowymi produkcjami (bodajże IO4 & Ultra).

67

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

tia  ... byl taki jeden co sie z eru nasmiewal ...  a on siedzial tuz obok ;)))))   to bylo jajo ... nieladnie panie, nie ladnie ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

68

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

:-) fajny klimat ... napi* sie z goscia ktory siedzi obok ;-)
I nie wiedziec ze to on ... Xray: jak Eru zareagowal ;-) ???
Hehe ...

69

Odp: Symphony 2003 - ktos jedzie ?

ni mniej ni wiecej tylko wstal i powiedzial o kim to chlopaki rozprawiają.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor