Temat: Modemy do atari seri XE

Mam pytanko jakie byly typy modemow do Atari seri XE chodzi mi o nazwe parametry techniczne jak sie je konfigurowalo itp

2

Odp: Modemy do atari seri XE

Może warto zajrzeć do Atariki z odpowiednim zapytaniem?

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Modemy do atari seri XE

slonek25 napisał/a:

Mam pytanko jakie byly typy modemow do Atari seri XE chodzi mi o nazwe parametry techniczne jak sie je konfigurowalo itp

Ja rozumiem stary ze cos tam sobie skrobiesz, jakas prace dyplomowa czy cos takeigo, ale jak ty chcesz to skonczyc jak nie masz ochoty czegos sam poszukac. Kilka razy bylo juz wspominane iz istnieje taka strona jak Atariki, ktora jest baza wiedzy na temat Atari. Jest ona po Polsku wiec nie trzeba sie wyslilac z tlumaczniem. Inna sprawa ze istnieje wyszukiwarka Google, ktora indexuje chyba wszystkie strony jakie sa w necie i gdybys zadal odpowiednie zapytanie to dostal bys odpowiednia odpowiedz.

Wiekoszosc Twoich pytan jest trywialnych i nie trzeba tu zadnej filozofii aby znalezdz odpowiedz w necie.

4

Odp: Modemy do atari seri XE

kolo testuje cierpliwosc moderatorow...
cos czuje ze to jakas podpucha, bo czy mozna byc na tyle tępym by kilkukrotnie pytac o podstawy, dostac linka do atariki i... nadal pytac o podstawy, nie wyszukujac niczego na wlasna reke...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: Modemy do atari seri XE

Moze nie obrazajmy nikogo, ale bez checi a z duza doza lenistwa to nic sie nie osiagnie

6

Odp: Modemy do atari seri XE

może jest na psychologii i pisze prace pt. "ciepliwość admina gdy slonek25 przegina"?

gep/lamers^dial