1

Temat: Zagadkowe aukcje

Porównajcie sobie poniższe aukcje:

1. Aukcja nr 1
2. Aukcja nr 2
3. Aukcja nr 3
4. Aukcja nr 4
5. Aukcja nr 5

Wygląda na to, że ktoś po skończeniu aukcji wystawia sprzęt ponownie i... tak cztery razy. Coś tu jest nie tak. Co z wygrywającymi?
To ściema jakaś, czy jak?

Same zagadki :-)

Ostatnio edytowany przez larek (2008-11-30 20:17:56)

2

Odp: Zagadkowe aukcje

Moze ma kilka szt? hmm tekatom nick znajomy mi jest, ale skad? Poza tym widze ze mu Adam tez feedbacka wystawil wiec raczej wiarygodny sprzedawca,

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-11-30 21:39:00)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: Zagadkowe aukcje

Może i wszystko jest ok. Coś przewrażliwiony jestem ostatnio... :(

4

Odp: Zagadkowe aukcje

Dlatego wole ebaya, cos mi allegro jednak dziecinada wieje.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Zagadkowe aukcje

W przedostarniej aukcji wygrała kompertka "marekm14_2008"....

6

Odp: Zagadkowe aukcje

Tu sprzedaje... Aukcja nr 1...
Tu kupuje... Aukcja nr xxxxx
Naprawdę enigmatyczny gostek :)

7

Odp: Zagadkowe aukcje

"Nie ma handel, bedzie bieda. Dobrze kupic, lepiej sprzedac..."

To sie nazywa biznes i w krajach cywilizowanych nie jest uwazane za nic zagadkowego ;)

8

Odp: Zagadkowe aukcje

2aaa licytował magnetofon - a resztę sprzedaje....

Coś ostatnio atarki w cenie - min. 50zł.   GWIAZDKA idzie, ludzie prezentów szukają !!

9

Odp: Zagadkowe aukcje

Przyjrzałem się fotkom produktu sprzedawanego i produktu kupowanego i już wiem o co chodzi. Koleś po prostu sprzedaje czyste Atarki, a kupuje brudne i pożółkłe. Takie zboczenie. Może lubi je czyścić?? Kto wie?? Ludzie mają różne pojechanki. I na usłudze czyszczenia zarabia:-)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

10

Odp: Zagadkowe aukcje

Rotfl :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2008-12-01 12:53:01)

11

Odp: Zagadkowe aukcje

Czyści ?

maluje b.drogą farbą: http://www.allegro.pl/item496608874_ata … warto.html

12

Odp: Zagadkowe aukcje

Jeżeli chodzi o 'tekatom', to kupił ode mnie 1200XL i inne rzeczy. Rozmawialiśmy przez telefon. Sympatyczny człowiek.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2008-12-02 00:42:07)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

13

Odp: Zagadkowe aukcje

hororus napisał/a:

. Takie zboczenie. Może lubi je czyścić?? Kto wie?? Ludzie mają różne pojechanki. I na usłudze czyszczenia zarabia:-)

może inspiruje go Winston Wolfe z "Pulp Fiction"? ;) The Cleaner to dobra fucha jest....

gep/lamers^dial

14

Odp: Zagadkowe aukcje

pajero napisał/a:

Czyści ?

maluje b.drogą farbą: http://www.allegro.pl/item496608874_ata … warto.html

zapytałem go o to:

Sniper220 napisał/a:

obudowa nie była lakierowana

15

Odp: Zagadkowe aukcje

Ano wlasnie apropo farby, mam do pomalowania obudowe od mojego "xegsboxa" w kolor Atari czyli piekny szary, ktos kiedys eksperymentowal? jakis nr farby i producenta moze podac?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

16

Odp: Zagadkowe aukcje

Ktoś na foum podawał jaka ma to być farba (i że chyba są jakieś problemy ze zdobyciem jej).

wszystkie trzy strony świata

17

Odp: Zagadkowe aukcje

Tekatom - koleś z Wadowic, którego nawet swoją drogą znam osobiście, maniak automatów do grania, producent chyba najlepszych mat do DDRa i Atarowiec w jednym ;]

There's special place for me in hell. It's called the throne.

18

Odp: Zagadkowe aukcje

Rany, faktycznie,przeciez nawet z nim pisalem, oj skleroza. Chyba sie po prostu przelece do sklepu z obudowa od atarki na wzor , moze mi cos dobiora .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993