1

Temat: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Z całego serca proszę Was o modlitwę za 6-letniego Łukaszka. Mój synek walczy o życie po ciężkim wypadku. Już teraz dziękuję wszystkim, którzy w najbliższych dniach poświęcą mu kilka chwil modlitwy.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

2

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

przykro dowiadywac sie o takich sprawach, tym bardziej ze dziecko ma dopiero 6 lat i jeszcze kawal swiata do poznania przed nim.

ja osobiscie nie wierze w modlitwy, chodzenie do kosciola lub zinstytucjonalizowana religie. niemniej jednak z calego serca trzymam kciuki i wierze ze wszystko jednak bedzie w porzo !

3

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Nie wiem czy wypada na forum wyrażać w takiej sytuacji emocje, ale choć osobiście się nie znamy to z całego serca Ci współczuję i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Tym bardziej, że sam niebawem będę ojciem.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Harry, trzeba wierzyć, że będzie dobrze.

5

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni". Młody organizm, na pewno się wyliże, jeszcze całe życie przed nim.

Dasz radę, Łukaszku!

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Dobrej myśli trzeba być zawsze. Nie pomodlę sie, choć wierzę w Boga i się modlę. Z treści Biblii wynika że ustały cuda w niej wspomniane. Ludzie sami dopomagają sobie do nieszczęścia i nie ma powodu by Bóg miał być lokajem na posyłki gdy ludzie lekceważą podstawowe zasady współżycia (że o pijakach kierowcach wspomnę)
Jeżeli miałbym sie pomodlić za Łukasza to tylko w kontekście tego, że Bóg stworzył coś tak cudownego jak nasz organizm który jest w stanie naprawić szkody wyrządzone przez głupotę innych. Życzę zatem powrotu do zdrowia i radości że będzie zdrowy i jak dawniej wesoły.

7

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

mdolitwa - nie z mojej strony.. Ale wierze ze milosc rodzicow do Lukasza jest na tyle silna z pomoze przetrwac najgorsze. Moj maluszek tez ma szesc lat.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Łukaszu dasz radę.... jesteśmy z Tobą!

9

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

wiara przenosi góry, więc musi byc dobrze! trzymamy kciuki by wszystko skończyło sie dobrze.

gep/lamers^dial

10

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Nie bardzo znam się na modlitwach, ale jestem z Wami.

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

11

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

dużo zdrówka Łukaszku, mocno trzymamy kciuki żebyś szybko mógł się bawić i poznawać świat - jak moja roczna córeczka

ATARI 800xl, CA-2001, XCA12 mnóstwo kaset i dyskietek :)

12

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Ja również dorzucam dobre słowo dla Synka.

8 bit rulez!!!

13

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Harry trzymam kciuki, prosba spelniona.

bits received: 001000100010110000100010

14

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Witam!

Wirtualna grupa modlitewna TLIG Płomień Miłości Dwóch Serc dołącza się do modlitwy.

http://www.duchprawdy.com/plomienmilosci.htm

Pozdrawiam
Balois

15

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Łukaszku będzie dobrze zobaczysz!!!!!

16

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

No właśnie - czy jest z nim lepiej, coś wiadomo?

I Ty zostaniesz big endianem...

17

Odp: Prośba o modlitwę za Łukaszka

Łukaszek żyje. Przez pierwszy tydzień po wypadku pozostawał w śpiączce, jednak dzięki Bogu przeżył ten najtrudniejszy dla niego okres. Jest z nami w domu od Wigilii Bożego Narodzenia. Pomimo bardzo poważnych obrażeń główki jest tym samym chłopcem, którego znaliśmy przed wypadkiem. Czeka teraz na kolejną operację, która, mamy nadzieję, pozwoli mu w pełni cieszyć się życiem.

Serdecznie dziękuję za wszystkie słowa otuchy i pamięć w modlitwie.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam