Temat: martwa klawiatura

Ostatnio modernizowałem PC-ta i mam problem z klawiaturą. Po włączeniu kompa jest martwa , nie mogę wejść do BIOSU itp , ożywa w momencie ukazania się ekranu po zakończeniu ładowania windowsa. Czy ktoś potrafi mi pomóc ?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: martwa klawiatura

Jest na USB czy ps/2 ?
Jezeli na USB to musisz se kupic przejsciowke z USb na ps/2 lub podlaczyc na chwile stara klawiature i włączyc w biosie obsluge myszki i klawiatury usb dokladnie nie pamietam jak to tam sie zwalo...

Ostatnio edytowany przez stryker (2008-12-04 18:14:27)

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: martwa klawiatura

Jest na USB ,dzięki zaraz podłączę. 
I poszło. Jeszcze raz dziękuję.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2008-12-04 18:35:47)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: martwa klawiatura

dlatego używanie klawiatury / myszy na USB jest dla mnie pewnym dziwactwem :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: martwa klawiatura

Dlaczego? Jeden standard interfejsu dla wielu urządzeń to wygodne rozwiązanie.

6

Odp: martwa klawiatura

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Ostatnio modernizowałem PC-ta i mam problem z klawiaturą. Po włączeniu kompa jest martwa , nie mogę wejść do BIOSU itp , ożywa w momencie ukazania się ekranu po zakończeniu ładowania windowsa.

To monopolistyczne zagrywki Microsoftu - chcą w ten sposób wymusić, aby BIOSy były też pod Windows :D :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

7

Odp: martwa klawiatura

macgyver napisał/a:

Jeden standard interfejsu dla wielu urządzeń to wygodne rozwiązanie.

ale nie taki badziew :) - magistrala szeregowa na wpół obsługiwana software'owo.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info