Temat: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

Szukam osoby (osób) elektroników ?? którzy by mi zainstalowali na Quast Last Party w Ornecie ww rozszerzenia:
- STEREO, Covox
- 1 MB
- 65c816
- Qmeg Os
- ????? jak se przypomne to napisze
oczywiście za określoną opłatą, większość części(elementów) posiadam.

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

Szczerze mowiac: zapomnij o tym, ze ktos ci zalozy wszystkie te rozszerzenia na party. Po prostu to jest kilka(naście) godzin roboty non stop, wiec nie wiem czy np. Pasiu bedzie chcial poswiecic dzien na robienie Ci kompa. Dlatego umow sie, ze przywieziesz Atarke na party i dasz ja jakiemus elektoriko-Pasiowi... ;)

3

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

Na party moge zalozyc tylko Qmega, 816 pewnie bedzie (nie)zdolny zalozyc Ci Pinokio...

4

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

Może załapie się na stereo. Pokey za piwo. Stryker; co ty na to? ... 816 widze, że już masz; nawet wiem z kąd .... Allegro - thePink??  :D

PS. Przepraszam, ortografia nie jest moją mocną stroną ... :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

Kurde a ja myślałem że to raz dwa pójdzie :-). To,tak stereo sam se zamontuje bo jest prosta instalacja (z zawodu jestem monter-elektronik ale niestety z dwoma lewymi rękami :-( więc jak widze na schemacie więcej niż dwa układy scalone to mi się ręce trzęsą i dostaje...... (dzięki p.Pin za propozycje !! - może co innego byś mi zamontował - Pokeyów to u mnie poddostatkiem  :-), może by był ktoś chętny na instalację jeszcze SIDA (mam pare komodorek więc bym je poświęcił) :-) , no tak 816 Allegro the pink :-)....co do Qmega to ok p.Pasiu czekam na Quaście... no to zostają najważniejsze rzeczy w kolejności 1 MB RAm ; 65c816 ; Covox !!!!!!!!! kto się ich podejmie ???
więc czekam dalej na propozycje..
pozdrowienia, narka

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

65c816 chyba se dzis sprobuje zainstalowac najwyżej cos się spali :-) narqa

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

aaa i jeszcze jedno czym się różni rozszerzenie AutoSTEREO od STEREO ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

> co do Qmega to ok p.Pasiu czekam na Quaście... no to zostają najważniejsze rzeczy w kolejności 1 MB RAm ; 65c816 ; Covox !!!!!!!!! kto się ich podejmie ???

Ale jak juz Pasiu ma Ci grzebac w kompie, to niech wezmie go do domu i tam dorobi reszte :) To najlepszy wybor! (Albo wyslij biedakowi do domu, co by z Ornety z 2-ma plecakami kompow nie jechal... ;)

> aaa i jeszcze jedno czym się różni rozszerzenie AutoSTEREO od STEREO ??

Stereo musisz sobie sam przelaczac: mono/stereo.

Autostereo gra zaleznie od muzyki. Jak jest mono, to leci na oba glosniki to samo (w stereo jak nie przelaczysz, to poleci tylko na lewym), ale jak wykryje, ze muza gra na obu, to rozdziela kanaly. Jeden pstryczek mniej

9

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

.... co do 816 to instalacja jest banalna pod warunkiem, że w kompie nie ma zbyt wiele rzeczy ... - dokładnie jest to procek i dwa scalaczki + kilka kabelków (Co Dely?! - działa Ci to... ano tak, musi, bo browar był - rączki się ustabilizowały i dalej gitara), więc lepiej by mi było zacząć robotę wcześniej niż Pasiu tam zacznie grzebać ... hehe, bo zawsze będzie mógł poprawić  :D . Jeśli chodzi o Pasia i wysyłanie do niego kompa - oczywiście jest to dobre wyjście, lecz dajcie mu trochę luzu, bo po moich ostatnich zamówieniach musi zrobić sobie kilkutygodniowy urlop ... :D  :D  :D  :)  :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

no i wrescie wczoraj dostalem tego GAL-a od Pasia :-) i tak zostalem szęśliwym posiadaczem  1MB by Pasiu, oprócz tego 2 atarki z 65c816 , 4-os(2xQmpeg;2xos Atari) , 2xstereo, jeszcze tylko Covox mi zostal i bedzie ok a pózniej instaluje se jeszcze 2 atarki z 1MB..narqa
ps. wreście właczylem se NUMENA na prawdziwej atarce z 1MB :-) są jeszcze jakies dema, gry wykorzystujące dużo ramu ???? godne uwagi....

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

Pin: to jak znajdziesz "kupke" czasu to nie walnalbys mi stereo do atarki??

kurde kto mi zamontuje 1mb pamieci w kompie no i qmega???

12

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

o 1 MB zapomnij bo troche roboty z tym... a co do qmpega to se sam zrobilem programator Willem i zaprogramowalem a wiec pisz do Pasia bo mi zaoferowal pomoc w Ornecie a ja juz mam wiec moze ci zainstaluje. :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: Quast Last Party Orneta - elektroników szukam

no i dziś ukończyłem 1MB dla drugiej Atarki :-) jakie to prozte..
ps. jak by ktoś chciał z Trójmiasta (jakiś skromny uzdolniony Atarowiec czyli grafik, muzyk a miejący tylką gołą Atarke lub wogóle jej nie mając to chętnie pomogę w miarę możliwości w jej rozbudowie czyli instalce Qmpeg(4os); 65c816;stereo;1MB a już niedługo może i covox ..... jakby co pisać na maila. narqa

"wszystko się kiedyś kończy......."