1

Temat: zegarek atari

na allegro jest jakiś zegarek atari http://www.allegro.pl/item497895324_zeg … _nowy.html co to ma wspólnego z atari? jest jakis napis coś? gdzies? nie widzę

2x ATARI 130XE, stacja 1050, XC12, XCA12 z turbo2000, kartridż T2000, SIO2SD, 1 Joystick :)

2

Odp: zegarek atari

leżało obok chyba :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: zegarek atari

To bardzo znana marka, każdy o niej słyszał - Atari - a taki Fołsil to podpierać się musi metkami...

Do Bałaganu z tym...

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-12-16 18:53:17)

4

Odp: zegarek atari

No jak nie ma? Nie widzicie przyczepionej metki ze znaczkiem JIL ;-)
A tak na poważnie. Były w sprzedaży zegarki tej marki, które na cyferblacie wyświetlały animację z gry, np. Asteroids, czy Space Invaders (takie widziałem).

5

Odp: zegarek atari

Gzynio posiada dwa zegarki Fossila - jeden z Asteroids, drugi z Centipede.

grzybson/SSG^NG

6

Odp: zegarek atari

grzybson: i nosi je jednocześnie ? ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: zegarek atari

Naraz nie noszę obydwu tylko jeden i to z okazji typu party lub sztab :)

Z zegarków Fossila z Atari znam tylko 3:
1. Asteroids na tarczy którego jest animacja z gry i wyprodukowali ich 5000szt. i każdy miał indywidualny numer mój jest 568/5000.
2. Centipede też z animacją, ale ten jest bez numeracji.
3. Breakout/Arkanoid też z animacją gry na tarczy i chyba nie jest numerowany, ale tego nie jestem pewny bo czekam już 2,5 miesiąca jak idzie do mnie z USA i dojść nie może.

Widziałem już ten zegarek na allegro kilka razy i ciężko jest gościowi go sprzedać, tym bardziej że na żadnym zdjęciu na zegarku nie widać loga ani napisu Atari poza tą metką, których ja mam 2 sztuki z moich zegarków. Jeżeli jednak ten zegarek jest Atari to na kopercie powinien mieć wygrawerowane logo i nazwę ATARI tak jak moje.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

8

Odp: zegarek atari

A kieszonkowy kalkulator z firmy Atari ktorys ma???  ;P
WIdzialem kiedys takowy u Krzysia Kubeczko, ale nie wiem skad on to wytrzasnal...

9

Odp: zegarek atari

http://www.dereatari.republika.pl/inne.htm

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

10

Odp: zegarek atari

Kumpel z liceum ma kalkulator z logiem Atari wielkości karty kredytowej (taki jak Jer-a). Niestety nie chciał sprzedać :(

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-12-18 16:14:36)

grzybson/SSG^NG

11

Odp: zegarek atari

Jer - tamtem kalkulator Qbka byl podobny, ale nie tak sam. W sumie oba maja logo Atari, wiec spoko. :]

12

Odp: zegarek atari

U mnie jest taki. Nie pisze ze "mam", bo w tej chwili nalezy on juz do Gzynia, ktory go nabyl ode mnie.
Podejrzewam, ze to nie zadna reklamowka, tylko normalny wyrob Atari.
To sa dwie elastyczne polowki skladajace sie jak notes.

http://nosty.neostrada.pl/inne/kalkulator.jpg

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-12-18 20:42:06)