26

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

heh - tempo zbytu lekko szokujace ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

27

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

normalnie akcja "pokey pod choinke", Pajero duzo masz tych plytek?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

28

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Czy na 2 sztuki sie zalapie ?

29

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Ja bym proponowal gdy sa jeszcze chetni... na pojedyncze sztuki aby poucinac po pare sztuk tym co biora po xx .... :-) ... w ten sposob bedzie wiecej zadowolonych Atarowców ;D i mniej tych co chca na tym zrobic jeszcze "mały" biznes ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

30

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Tzn Pokeye na kartki ? Kilogram cukru na osobe ?Spekulantom mowimy stanowcze nie ? EEeeeee, jest koniec 2008 roku nie 1988.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

31

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Stryker - z tych 9 jedną obiecałem już Izy, jeśli Digisoft chce i jemu te 2 szt. Czyli wracam do moich 6szt. Całość ja odbiorę i roześlę - sam wiem ile to roboty z adresowaniem i wysyłką. Dajmy żyć Zaxonowi.

Oczywiście, odsprzedaję z podatkiem 1000% ;) 
I więcej nie oddam.


UPDATE:

lotharek napisał/a:

15 szt poprosze

Choć widzię, że tu jest mała rezygnacja (z 20szt). Choć były priv'y, więc może to nieaktualne.....

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-12-14 11:16:49)

32

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

stryjek: skoro ktoś bierze większą ilość, to widocznie ma taką potrzebę/zachciankę/kaprys - dlaczego komuś cokolwiek ograniczać?

33

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

macgyver nasz obrońca wolności (jak zawsze)  ;)

34

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

ehh... człowiek na dwa dni wyjechał a tu taka okazja bokiem przeszła i już wszystko rozdrapane...
Co za życie... :(

ogólnie to k...a jesień idzie!

35

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Sępy rzuciły się na padlinę, nie ostała się kosteczka.

36

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Zenon, jak możesz o POKEY-u mówić "padlina" :P

37

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Tfu.... przeca nie jestem comodorowcem

38

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

a mnie pokeye kojażą się tylko z popeye :)

2x ATARI 130XE, stacja 1050, XC12, XCA12 z turbo2000, kartridż T2000, SIO2SD, 1 Joystick :)

39

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Pajero , dzieki. Wielki szacun dla Ciebie :)

40

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Uwaga, pierwszy rzut wyslalem, drugi bedzie gotowy do wysylki od poniedzialku, wczesniej nie dam rady jade w teren na 3 dni. Wyslane do:

5eba                2szt  wyslane
bartosz p          2 szt wyslane
epi                   5 szt  wyslane
Macgywer       6 szt wyslane
scalak             2szt wyslane

Dziekuje za szybkie wplaty.

Reszte zamawiajacych prosze o adresy do wysylki na maila, tam podam konto do wplaty. Wysle w/g kolejnosci wplat.

Acha, i tylko przelewy na konto, nie przekazy pocztowe przez listonosza bo mamuska u mnie i nie ma kto odebrac.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-12-17 20:35:54)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

41

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Uwaga, jest maly problem, scalaki odebralem ale cło mi dolozyli, po przeliczeniu wychodzi 2 zl drozej, czyli 12 zl za sztuke, jesli ktos chce zrezygnowac czy zmienic zamowienie to nie ma sprawy.

http://picasaweb.google.com/zaxoniec/At … 4242622386

http://picasaweb.google.com/zaxoniec/At … 3082791698

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

42

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Potwierdzam moje 4 sztuki. Przelew zaraz zrobię. Pewnie i tak będzie zaksięgowany dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam.

43

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Czy dotyczy to osób, które wymieniłeś wcześniej na liście tych, do których już wysłałeś ?

44

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Ja doślę brakującą kasę.

45

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

zaxon: właśnie dzisiaj dotarły do mnie POKEY-e, miodnie mega dzięki - napisz, czy mnie także dotyczy dopłata 2pln za sztukę - wysłałem Ci maila z tym pytaniem, ale nie doczekałem się odpowiedzi, dlatego może tutaj doczekam się odpowiedzi ;)

46

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

a ja nadal ani nie zaplacilem (nie znam "parametrow" konta), ani nie dostalem odpowiedzi na maila, ktorego z foruma wysylalem (normalnego adresu mailowego nie znalazlem, a na forumie sie nie podejrzy)
no chyba ze gdzies jakis antyspam byl nadgorliwy...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

47

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Ok to super ze zaczynaja docierac do ludzi.  Macgyver, Twoje byly z pierwszej nieoclonej parti wiec nie doplacasz, Jellonek, hmm, zaraz sprawdze, glowe daje ze odpisywalem, reszte wysylam jutro, przepraszam za opoznienie ale swieta, robota, przyjazd rodziny i pare innych rzeczy i  po prostu nie zdazylem. Jutro rano tupie na poczte. Mam nadzieje ze nie zostane zlinczowany.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

48

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

zaxon: do mnie też Royal Mail we współpracy z Pocztą Polską dostarczyła Pokey'e. Ładne są :-). Dopłata w drodze z banku do banku. Dzięki.

49

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

zlinczowany? predzej ozlocony ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

50

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

zaxon jeszcze raz bardzo dziękuję - doszły dziś z rana pięknie zapakowane :)