1

Temat: ape mirror loader

Witam wszytskich w temacie tzn. bawiacych sie APE !

czy ktos z was probował zainstalowac pliki systemowe na mirrorze na grzybku pod apem ?? mi caly czas wyskakuje ape loader i wywala zawartosc dysku.... a nie o to mi chodzi...

poza tym pod mydosem - jaka nazwe powinien miec plik samostartujacy przy wgrywaniu dos - chodzi mi konkretnie o ape warp ?? autorun.sys >??? mi to za bardzo nie dziala..a moze mydos jakas wersja tego nie obsluguje >>

pozdroooofkas @!

Odp: ape mirror loader

> czy ktos z was probował zainstalowac pliki systemowe na mirrorze na grzybku pod apem ??

Cos chyba zle kombinujesz - czyzbys chcial zapisac np. MyDosa w sektorach bootowych grzyba???

> mi caly czas wyskakuje ape loader i wywala zawartosc dysku.... a nie o to mi chodzi...

Wyskakuje, bo powinien! On jest po to, abys mogl uruchomic z twardziela grzyba jakies atarowskie programy, a nie wyswietlalo Ci boot error :) Po to sa plik atr, aby ich uzywac. Mirror jest tylko pomocniczym narzedziem!

> poza tym pod mydosem - jaka nazwe powinien miec plik samostartujacy przy wgrywaniu dos - chodzi mi konkretnie o ape warp ?? autorun.sys
>??? mi to za bardzo nie dziala..a moze mydos jakas wersja tego nie obsluguje

Glowy nie dam, ale chyba MyDos nie mial tej opcji... A jezeli mial, to upewnij sie, ze ten plik jest na pewno na D1:!!!

PS. Podobno miales dzwonic dwa dni temu...

3

Odp: ape mirror loader

a jasne ze mialem dzwonic...  :x tylko JASNA CIASNA TY MASZ NON STOP ZAJETE !!!!!!  :x tak wiec nie win mnie, biednego szaraczka 8)


ps. a mogiem prijechac do OPALENICY na male drink :oops: ... tzn COPPY party  :rolleyes: ??[/b]