51

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

No to ok ze docieraja ale i tak 2 tygodnie szly a normalnie kolo tygodnia. Caly czas mam stresa ze komus poczta zgubi a nie mam w rezerwie.

Jellonek, ozlocony? rany , temperatura topnienia zlota 1064 celsjusza , wrzenia 3080 , odmawiam zdecydowanie , hihihih,   mail poszedl.

Ostatnio edytowany przez zaxon (2008-12-30 21:24:28)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

52

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Dzisiaj wyslane do Rastan, Jellonek, Mowny, Sq7bti, Trub, Laoo, BLB, Gzynio, Sikor (razem), petbb, Zenon/Dial,Lotharek, Mono,Larek,electron, Ratai .

Pajero i krzyc tak jak sie umawialismy.

Darkdk , prosze o adres, nie wiem gdzie wyslac.

Przepraszam za posta pod postem ale edit nie podnosi wątku w górę no i za troche opoznioną wysyłke . Jesli o kims zapomnialem to prosze sie przypomniec na mailu i podac  nicka z forum.

Ufff, nienawidze pokey i poczty.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

53

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Ogromne dzięki, do mnie też dotarły, już wyrywam na nie lachony! :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

54

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Wrzucilem nadwyzki na Ebaya, troche drozej ale gram na zero,  jak ktos potrzebuje.

http://cgi.ebay.co.uk/Atari-co12294-pok … 240%3A1318

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-01-03 21:36:23)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

55

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

jak jakis minus odniosles na wczesniejszej akcji - daj znac, wsparcie jakies sie znajdzie ;)

moze za duzo nie zarabiam (i jak niektorzy wiedza od pewnego wypadku ;) ciagle ciagne na minusie (bo bawic sie trzeba i priorytety jakies trzeba miec ;) )) ale na wsparcie tak szczytnego celu (a malo ostatnio osob zdobywa sie na takie akcje (choc 1MB plytka druk. - bardzo przyjemny przyklad "ze jednak DA SIE")) tych parenascie zlotych chyba znajdzie...

napisz tylko ile dzieki tej odwadze minusa "zyskales".

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

56

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Nie ma o czym mowic, balans zero,za to przynajmniej kilkanascie atarek uratowane  odrabiam na ebayu, moze mnie nie zlinczuja bo puscilem pare nieautoryzowanych aukcji.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

57

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Zamawiam 2 szt.Stop! Wycofuję się!

Ostatnio edytowany przez Henryk (2009-01-05 22:50:45)

58

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Do mnie właśnie dotarły przed chwilą pokey'e. Całe i zdrowe.  :)  Dzięki Zaxon!

59

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

zaxon napisał/a:

Dzisiaj wyslane do Rastan, Jellonek, Mowny, Sq7bti, Trub, Laoo, BLB, Gzynio, Sikor (razem), petbb, Zenon/Dial,Lotharek, Mono,Larek,electron, Ratai . [...]
Ufff, nienawidze pokey i poczty.

Uprzejmie donoszę że pokeji byli dojechali. Dzięki!

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

60

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

U mienia toże. Royal Mail + Poczta Polska = druzja

Ostatnio edytowany przez Zenon/Dial (2009-01-06 19:01:12)

61

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Larek ma Pokey
Mowny ma Pokey
Zenon ma Pokey ...

... mam i ja !

pomidor

62

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

No to tym razem piorunem poszlo, w koncu wyslalem 2 stycznia, mialem maly poslizg , dzisiaj 5 i juz na miejscu, faktycznie sie Royal Mail wykazal. Wysylalem wszystkie razem .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

63

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

hmm u nas jest już 6-ty :-p

[edit] a właśnie, w jakiej strefie czasowej jest serwer AA? Bo coś jakbyk zegarek był do przodu...

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2009-01-06 23:49:01)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

64

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Adam to pilnuj czasu bo procesory przegapisz, hehe

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

65

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Do mnie też doszły. Dzięki!

66

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Przepraszam bardzo...czy jest juz "too late" aby sie zapisac na 2 sztuki?

67

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Do mnie też dziś dotaro - mimo że najdalej, a na ulicach białe niedźwiedzie... ;)

68

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Do mnie też, do mnie też.*
Wielkie Dzięki!



*Napisałem dwa razy, bo ten drugi to za Sikora.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

69

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Gzyniu, jak jeździsz z tą tablicą rejestracyjną to nie wjechał w Ciebie jeszcze jakiś komodziarz albo inny spektrumowiec? ;-)
Sorry za OT, ale i tak wątek się sam wygasza bo z kostek zaxona wszyscy zadowoleni.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

70

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Na szczęście nie :) i nawet nikt mnie nie zaczepia do rozmowy o tych tablicach czy o ATARI :(

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

71

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

marcinkozinski napisał/a:

Przepraszam bardzo...czy jest juz "too late" aby sie zapisac na 2 sztuki?

Resztke mam na Ebayu, http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … 0299103767 ,

Do wszystkich zamawiajacych dotarly?

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-01-08 23:25:19)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

72

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Witam,

Dzieki, do mnie rowniez dotarly.

bits received: 001000100010110000100010

73

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

Do mnie tez juz dotarly

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

74

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

A czy wszyscy wiedzą, że POKEYe przed wysłaniem do Was były testowane w mikrofali na 10 minut ?

Tu czeka kolejna część....
http://lh4.ggpht.com/_oRLchrgFibI/SUzqA1gcKxI/AAAAAAAABjU/Eie4p4fnzz4/s640/P1011111.JPG

;)

75

Odp: Pokeye do sprzedania , lista zamawiajacych

To nie mikrofala tylko kopiarka do scalakow, pokey bylo tylko 100 szt bo mi braklo piasku (krzemu)  do niej ale teraz ida 65816 do mnie i juz zakupilem tone sypkiego wiec niedlugo bedzie wysyp 65816.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993