1

Temat: Quickshot QS-127, pady BEZPRZEWODOWE fabrycznie ZAFOLIOWANE :)

Witam,

Chcialbym podzielic sie z Wami czyms specjalnym.;) Posiadam zestaw dwóch BEZPRZEWODOWYCH, FABRYCZNIE ZAFOLIOWANYCH padow Quickshot QS-127, który z radością odsprzedam w dobre ręce, gdyż u mnie po prostu się kurzy...;)

Jeżeli jakkolwiek ruszyłem Wasze serca, zapraszam na aukcje - http://allegro.pl/item531471166_quicksh … odowe.html

2

Odp: Quickshot QS-127, pady BEZPRZEWODOWE fabrycznie ZAFOLIOWANE :)

Błąd, najpierw wystawia się tu, a jak nikt nie bierze to na allegro. Chodzi o to by coś takiego nie dostało się w ręce innowierców. Aż serce boli że dojdzie do profanacji.

3

Odp: Quickshot QS-127, pady BEZPRZEWODOWE fabrycznie ZAFOLIOWANE :)

Padem grac na Atari? Hmm czy to jest ortodoksyjne? Jakos nie czul bym klimatu. Joystick to co innego.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

4

Odp: Quickshot QS-127, pady BEZPRZEWODOWE fabrycznie ZAFOLIOWANE :)

I to jeszcze wystawione w dziale commodore... ;-)

@Zaxon, mam takie pady i gra się całkiem przyjemnie, choć i tu masz rację - joy w pewnych grach jest niezastąpiony.

5

Odp: Quickshot QS-127, pady BEZPRZEWODOWE fabrycznie ZAFOLIOWANE :)

hmm. nigdy nie otwierany ? To skad mam miec pewnosc ze tam jest ten pad i jest w 100% sprawny ? ;-)

Mam takowy w domu.... ale cos zabardzo niechce dzialac.... albo nie umiem sie takim czyms poslugiwac ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."