Temat: Breakpoint 2009 // Atari ??

Czy wybiera sie ktos z szanownych Atarowców (i nie tylko ;p ) czytajacych  forum :-) na w/w party ?
http://breakpoint.untergrund.net/

Wstepnie pisze sie na nie ja w swojej osobie, pr0be który na owe party coś (fajnego) struga :-)

Sa inni chetni ? Kawałek drogi jest no ale coz :-) sa samochody ;D (oby sie tylko nie psuły ;/ pfuuuu)

Wpisywac sie ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Destination Breakpoint! chcę jechać, więc póki co 3 ludziki.

gep/lamers^dial

3

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Jeszcze trudno powiedzieć czy będzie możliwość takiego wyjazdu, natomiast na liście innych chętnych oczywiście jestem ;)

Ostatnio edytowany przez śmigło .::. (2009-01-19 17:32:50)

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Jestem jak najbardziej zainteresowany.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Wszystko ok, tylko na stronie jest nadal Jahr 2008!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Są jakieś przecieki, czy TBL wystawia demo na Amigę?

7

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Wszystko ok, tylko na stronie jest nadal Jahr 2008!

Spokojnie, BP będzie na 100%, tylko nie mogą umieścić info na stronie, bo jakimś dziwnym trafem nie ma do niej dostępu. Na Poucie pełny wątek..

8

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

I will be there too. Last time TWW from the Netherlands and I (from Munich) were the only two 8bit Atari fans :) We had our hardware (130XE and 800XE) even with a floppy disk on our table near the entrance. People came accross and were quite excited about that. there was even a girl coming. She was a bit confused "why this C64 looks so different" :-)

grtx,
\twh

Ostatnio edytowany przez twh (2009-01-22 22:51:34)

9

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

w sumie to tylko 1100k km w jedną stronę...

10

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Qrde, 27 i pół raza dookoła kuli ziemskiej! To chyba trza Atlantisem się zabrać ;) Są chętni?

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

11

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Strona juz updejtnieta :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Na razie to się zapowiada raczej Brokepoint...

Edit: Chociaż jak wynika z infa na oficjalnej stronie imprezy, minimum, żeby party się odbyło, jest już zapewnione.

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

miker. don't worry. the show must go on :)

14

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

No i juz wszystko jasne ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Panowie, zamiast na Breakpointa wybierzcie się na Forever - mniej masówki, więcej friendshipu i fajnych klimatów w gronie kumpli, a że Olsztyn jest po drodze z Trójmiasta, to chętnie się przyłączę ;)

16

Odp: Breakpoint 2009 // Atari ??

Chciałem ... ale ekipa sie wysypała :-) a urlopu juz na ten termin nie dostane....

"wszystko się kiedyś kończy......."