1

Temat: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

Czy ktoś z szacownej braci Atarowców jest może z Białej Podlaskiej i znalazłby ew. chwilkę żeby mi pomóc z zamian za mały dowód wdzięczności np. czteropaczek  ;) ?
Mam pewną książkę do odebrania w tej pięknej miejscowości w jednej z tamtejszych księgarń.
Książka niestety nie jest o Atari ale dość dla mnie ważna a księgarnia nie realizuje wysyłek :(
Na nieszczęście pozycji tej nie da się kupić gdzie indziej i stąd wyniknął mój problem.

Gdyby znalazła się osoba gotowa mi pomóc proszę o kontakt na priv.

ogólnie to k...a jesień idzie!

2

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

szary a czy możesz podać tytuł bo może u kogoś się kurzy ;) ?

3

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

hmm...osobiście sądzę, ze małe szanse bo wydawnictwo jakieś niszowe nawet ale proszę:  ;)

"ŚLADAMI PAMIĘCI O ODDZIALE PARTYZANCKIM "ZENONA"  34 PUŁKU PIECHOTY 9 PODLASKIEJ DYWIZJI ARMII KRAJOWEJ" WYCZÓŁKOWSKA-ŁOTOCKA Barbara PODNIESIŃSKA EWA


Tematyka jak widać zupełnie z Atari nie związana ;)

ogólnie to k...a jesień idzie!

4

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

a tu próbowałeś, pozycja dostępna i to wysyłkowo:
http://podlaska.eu/show-book.php?id=324742

Swoją drogą, bardzo niszowa publikacja, która nie ukazała się w ilości myślę nie większej niż 200 egzemplarzy (choć jest nikła nadzieja, że mógł nakład dojść do 500 egz. z racji tego, iż publikacja wyszła w serii "Biblioteczka Bialska")
Ksiązka została wydana, nie nakładem wydawnictwa lecz międzyrzeckiej drukarni "Intergraf" więc, typowa krótka seria na zlecenie.
Jeśli nie da się za pomocą tej księgarni wysyłkowej to pozostaje więc odbiór osobisty li tylko. I radziłbym, jeśli zależy Ci na książce zrobić to jak najszybciej, ponieważ z racji niskiego nakładu jego 3/4 i tak obligatoryjnie trafia nie do prywatnych rąk a do placówek bibliotecznych. Na rynku pozostaje niewielka część, która szybko się rozchodzi...(dlatego nie raz na aaaledrogo, płaciłem grubą kasę za interesujące mnie niszowe publikacje).
Istnieje szansa natomiast, że za jakis czas pojawi się ta pozycja w Podlaskiej Bibliotece Cyfrowej i będzie można ją sobie ściągnąć za friko (djvu,pdf), ale trochę może to potrwać.

http://pbc.biaman.pl/dlibra?action=Chan … anguage=pl

ps na marginesie aż dziw bierze, że nie ma jej w tej ofercie: http://www.ika.org.pl/ika/oferta?cmd=start
ale to świadczy o słabości wydziału filologiczno-historycznego tej uczelni...(taka moja prywatna wycieczka...)

gep/lamers^dial

5

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

jest jeszcze w zasobach Biblioteki Narodowej co dziwne Biblioteka Jagiellońska się nie pokusiła...

EDIT: swoją drogą to jest temat jak najbardziej związany z Atari... przynajmniej jeśli chodzi o Zenona ;)

Ostatnio edytowany przez scalak (2009-01-30 14:24:10)

6

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

bo się jakiś czemu zasady zmieniły...od pewnego czasu np. PAN nie gromadzi periodyków jak leci, do czego do niedawna był zobligowany. Teraz robi to wybiórczo...Jako, że jest to publikacja "lokalna" więc przeznaczona jest dla lokalnych oddziałów bibliotecznych, dydaktycznych oraz wybranych placówek ogólnopolskich. Reasumując szybciej znajdziesz ją w Bibliotece....Kongresowej niż np. na UMK w Toruniu:):)
Dlatego np. próżno w Poznaniu szukać bardzo wnikliwych opracowań dotyczących działalności Zakonu Krzyżackiego na Pomorzu Gdańskim, no chyba że przeszukamy pracownie prof. Gerarda Labudy, speca w tej dziedzinie (chylę czoło przed mym idolem), który to pracuje na UAM-ie;);)

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-01-30 14:40:33)

gep/lamers^dial

7

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

Boszesztymój..ale nisza...a ja ponoć jestem szurnięty bo szukałem Iglewski, Madey i Matwin "Pascal" wydanie  1 lub 2 z opisem Pascala 1900 dla maszyn Odra lub ICL a na dodatek Wit Romuald, "Metody programowania nieliniowego. Minimalizacja funkcji gładkich". Zajęło mi to 2 lata ale znalazłem...

8

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

gepard: Właśnie o tej księgarni pisałem. Można złożyć zamówienie ale na tym koniec bo księgarnia nie realizuje wysyłek. Nawet nie odpisują na maile. Pozostaje faktycznie odbiór osobisty.


No trudno przyjdzie pojechać a czasu brak... :(

Ostatnio edytowany przez szary (2009-01-30 23:50:38)

ogólnie to k...a jesień idzie!

9

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

jak dla mnie idea księgarni w necie, w której można zamawiać ale odebrać tylko osobiście na miejscu jest BEZ SENSU...

gep/lamers^dial

10

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

Za to ja kupiłem ostatni plecak na allegro i okazało się, że sklep jest w moim mieście i....nie mogę odebrać osobiście..kurierem 4km wyślą ale odebrać nie mogę...

11

Odp: Prośba o pomoc do osób z Białej Podlaskiej

Ehh.. ;)

Przysłali tę książkę....cichaczem za pobraniem :D
Uff..Nie musze już jechać.
Ale swoją drogą dziwne zwyczaje panują w tej księgarni.

Nie polecam dla mniej wyrozumiałych ;)

ogólnie to k...a jesień idzie!