Temat: Forever 2009 - Kraków

Wybiera się ktoś autem z Krakowa na Forever 2009?

2

Odp: Forever 2009 - Kraków

Wszyscy się Ciebie boją :)


... a tak po prawdzie, to czas najwyższy zadeklarować składy na poszczególne delegacje :)

Ja jadę raczej na 90%, czyli pewnikiem pojadę, nie wiem tylko jeszcze - czy swoim wozem, czy na doczepkę. Nie ukrywam, że od 4 miesięcy nie mam zajęcia, więc finanse leżą w gruzach i w tym wypadku raczej doczepka wchodzi w grę :) Poza tym - mandaty na Słowacji ponoć wysokie - więc nie wiem, czy rydzykować :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Forever 2009 - Kraków

Pinek? Nietoper?


Edit:
o, widzę, że się Pinek już wypowiedzial. Ziom.. jak to jest z tą robotą? Serio nawet na konserwatora powierzchni płaskich nigdzie się nie możesz zaczepić przez 4 miechy? Weź no się do mnie odezwij na gadu: 393759

Ostatnio edytowany przez xan (2009-02-06 00:18:56)

4

Odp: Forever 2009 - Kraków

Nietoper podejrzewam jedzie, zapytam go jutro.

Xan - napisałem :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2009-02-06 00:40:48)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Forever 2009 - Kraków

Mógłbym kogoś zabrać z Opola, Kędzierzyna,Głuchołaz...

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Forever 2009 - Kraków

Melduje posłusznie, że jadę. Co do ilości wolnych miejsc w samochodzie to myślę, że sprawa się wyjaśni w najbliższych dniach.

Ostatnio edytowany przez Ntp (2009-02-06 09:09:41)

7

Odp: Forever 2009 - Kraków

Ja w tym roku będę musiała zrezygnować (praca), niestety.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: Forever 2009 - Kraków

To ja w takim razie jadę z wujkiem Marcinem, o ile sympatie się nie zmieniły :D

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

9

Odp: Forever 2009 - Kraków

Sorki, że ciutkę zofftopikuję, ale widzieliście ile wynosi w tym roku wejściówka? Całe 12 Euro, czyli o jakieś 5 więcej niż rok temu. A dokładając fakt,  że złotówka słaba - rozbój w biały dzień!

grzybson/SSG^NG

10

Odp: Forever 2009 - Kraków

A placic trzeba ? Bo ztego co pamietam kasa jest pobieran tylko przy glosowaniu ? ;>
I czy kobiety tez placą ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Forever 2009 - Kraków

To dajcie znać, czy ktoś ma wolne miejsce... Ewentualnie podpowiedzcie, jaki samochód kupić... ;)

12

Odp: Forever 2009 - Kraków

Jellonek zna się na autach i do tego ma Trenczyn obczaskany :)

13

Odp: Forever 2009 - Kraków

Zię dobryn,
Chcialbym poinformowac, ze squad z Londka sie juz  zabookowal na samolot, wiec bedziemy tym razem tranzytem przez Bratyslawe. Stad pytanie: kto i kiedy zamierza dotrzec do Trencina?