151

Odp: Covox..

Ok, zamowilem pare tlc7226, w weekend poskladam covxa na pajaku.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

152

Odp: Covox..

na 5v tez gra ladnie, ale ciszej, prawdopodobnie obcinanie daje sie we znaki, bo lm324 nie jest typu rail-to-rail, ale coz
lmc660 jest jesli ktos go moze zdobyc

przechodze na tumiwisizm

153

Odp: Covox..

http://uk.rs-online.com/web/search/sear … guageId=en

Do kupienia.Musze sie tylko do nich przejechac bo za wysylke kasuja wiecej niz za uklady.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

154

Odp: Covox..

spokojnie, na allegro sa po 1.50, ponadto nie sa jakos specjalnie konieczne

plytka io bedzie zawierac:
- gniazdo klawiatury ps2
- sio2pc usb
- wyjscie stereo (mini jack 3.5mm)
- przetwornice napiecia
- zlacza sio (goldpiny) zeby mozna bylo latwiej podlaczyc dodatkowe wewnetrze urzadzenia sio (sio2usb, sio2sd, rozwiazanie rastra, sio2ide i co tam kto jeszcze wymysli)
mocowana bedzie do gniazda sio atari
z plytka bedzie dostarczony szablon, do wyciecia niezbednych otworow w obudowie

przechodze na tumiwisizm

155

Odp: Covox..

Allegro mam niedostepne, na ebayu nie uswiadczysz niestety.

Brzmi smakowicie. Szczegolnie na to dodatkowe sio2usb mi sie twarz usmiecha.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

156

Odp: Covox..

.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2009-02-16 03:11:06)

157

Odp: Covox..

Monsoft: wydaje mi sie ze Candle robi to hobbystycznie, nie nastawiajac sie na dochodowa "produkcje".

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

158

Odp: Covox..

to mi chyba wypada odpowiedziec na stawiane zarzuty w czasie nie krotszym niz 3 tygodnie

przechodze na tumiwisizm

159

Odp: Covox..

.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2009-02-16 03:10:00)

160

Odp: Covox..

http://allegro.pl/show_item.php?item=561550752

Tak wiec zapraszam. PCB sie zmniejszyła diametralnie, lutuje sie ok 20 minut na spokojnie :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

161

Odp: Covox..

Niestety zamówiliśmy już taki, który na płytce podobnej wielkości mieści jeszcze dwa pokeje. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.