1

Temat: Kasety - same oryginaly :)

Elo :)

Robilem porzadek w szafkach i znalazlem takie oto rarytasy "dla kolekcjonerow" ;)

1. MUFF & DRUTT (by ASF)
2. TAJEMNICE ATARI NR 1
3. JAFFAR (by MIRAGE) + oryginalna instrukcja ;)
4. SKARBNIK (by ASF) + oryginalna instrukcja ;)
5. RASZYN 1809 (by MIRAGE) + oryginalna instrukcja ;)
6. GALLAHAD (by DOMAIN) + oryginalna instrukcja ;)
7. MONSTRUM (by ASF) + oryginalna instrukcja ;)

ktos chetny? ;) to wystawie na Alledrogo.

pudelka sa w stanie "nie rozwalajacym sie", maja ryski ;) ... po tylu latach to normalne:) kasety przewijaja sie, slychac cudowne bzz bzz - czyli wszystko gra :)

p.s.
za jakis czas bedzie maaasa dyskietek (znalazlem pudlo z tak na oko 300-400 szt) - ale to juz musze przejrzec, aby nie wypuscic moich wypocin muzyczno/graficznych :)

s.

2

Odp: Kasety - same oryginaly :)

zona kazala wyrzucic?? :D
no ladnie ladnie.. :D

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: Kasety - same oryginaly :)

nie ;) robilem porzadki na chacie u starszych:) jak nikt nie bedzie chcial to pojdzie na smietnik - chociaz wolalbym z sentymentu tego uniknac :)

mam jeszcze c64+zasilacz + joy jak ktos chce;)

s.

4

Odp: Kasety - same oryginaly :)

o masz, pewnie ze c64 chce, plus kasety, biore ile za calosc i jakie c 64?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Kasety - same oryginaly :)

zaxon: jak najwiecej ;) *g* strzel ile piw za to wypije i uderz do mnie na priv to podesle Ci fotki. c64 sprawdze jutro, bo ostatnio wlaczalem ten wynalazek jakos w '93 :)

btw. Candle, pamietasz moje poprzednie commy? palaczu ;P

s.

6

Odp: Kasety - same oryginaly :)

slaves: a wlasnie! gumi ci oddal tego sid'a co zjaral? :D dropsa se turlaj, bo ci pamiec szfankuje :P
a tak w ogole to troche dyskow by sie przydalo
i zalisiacz do c64 rowniez :/

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: Kasety - same oryginaly :)

Candle - a kto rozlozyl na czesci moj zasilacz do commy? ;) to chyba Ty :) Gumi sid'a nie oddal ;) tylko przyznal sie, ze zle kabelki podlaczyl... ale coz, czego nie robilo sie dla nowych rzeczy (sidplayer - Ci, ktorzy byli na quast'cie pamietaja o co chodzi) :) swoja droga juz niedlugo Gumi i Mith (o ile siedza jeszcze w ABS, beda pracowac w budynku w ktorym workuje... :)) ;) ale to tak offtopic dla elity z lublina :D

s.

8

Odp: Kasety - same oryginaly :)

Dyskietki po starej znajomości rezerwuję i zabieram ja :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

9

Odp: Kasety - same oryginaly :)

slaves: a kto se podlaczyl zasilacz od kolejki pico pod kmk??
gumi sie tam do ciebie wybiera, ale nie wiem czy mith tez, czy zostanie w tym budynku gdzie obecnie

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: Kasety - same oryginaly :)

slaves napisał/a:

... ale coz, czego nie robilo sie dla nowych rzeczy (sidplayer - Ci, ktorzy byli na quast'cie pamietaja o co chodzi) :)

No pamiteam, ze z pieterka leciala muza. to byl quast 95 czy 96 ?

11

Odp: Kasety - same oryginaly :)

samurai: ok, bedziesz dumnie licytowal i podbijal cene;)
candle: pico to stara historia tak mi "doradzili" ;) ale pisalem o zasilaczu do commy a nie hdd;) a co do ABS to wydaje mi sie, ze jak dobuduja do nas druga czesc budynku to wszyscy sie przeniosa - tak na wsi mowia:)
monsoft: wydaje mi sie, ze quast96 siedzielismy wtedy na gorze w tej malej salce:)

12

Odp: Kasety - same oryginaly :)

Zdecydowanie QuaST 96, pomieszczenie na I piętrze, zaraz za balkonem, i pamiętam grające muzyczki, m.in. z demek Hardów.

13

Odp: Kasety - same oryginaly :)

slv: tak, nadal obaj a abs, w na zana to prawdopodobnie pod koniec roku przeprowadzka (kolejne plotki po wczorajszym kuligu ;) )

Ostatnio edytowany przez jellonek (2009-02-21 12:13:06)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

14

Odp: Kasety - same oryginaly :)

jell: watpie, zeby to byl realny termin :) ile osob ma sie przeniesc? z tego co wiem kadry juz sie przeniosly i na moje pietro ma przyjsc jakis zespol ;) jak nie dobuduja do nas tego co planowali to wszyscy sie nie pomiescimy.

s.

15

Odp: Kasety - same oryginaly :)

no wlasnie info mam z wczoraj ze chyba jakies papiery podpisane sa na wynajem na 10 lat, przez co bedzie "dobudówka" - a info wlasnie od dziewczyn z ksiegowosci ktora tam tez razem poszla. ale jakby co to ciii, ja nic nie wiem :P

btw. w poniedzialek jeszcze zweryfikuje, ale to wlasnie chyba "gumiany" zespol sie tam do ciebie ma teraz przenosic...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2009-02-21 13:39:06)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

16

Odp: Kasety - same oryginaly :)

tak, gumi idzie won na zana - bedzie mial blizej do domu
slaves: ino problem w tym, ze ja zasilacz do piko pamietam, a tego od mydelniczki ni cholery :/

przechodze na tumiwisizm

17

Odp: Kasety - same oryginaly :)

czyli dobrze kojarzylem ;)

Ostatnio edytowany przez jellonek (2009-02-21 17:55:40)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

18

Odp: Kasety - same oryginaly :)

ok, swieze wiadomosci: rzeczywiscie to dzial Gumiego jest przenoszony obecnie. wiezowiec, ktorego budowa trwa na zana - za predko nie powstanie, bo dzis ruszyla budowa nowego budynku (5 min. temu ogladalem plany :] ).
troche malo miejsc parkingowych, ale ma byc spory parking na rowery :]

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep