1

Temat: Quast Kompoz na ST/F030

Mam pytanko,czy ktos cos wystawia na Quascie w kompotach malinowo-wisniowych na Steka badz Sokoła? chodzi mi o msx i gfx kompocik itp.
Czekam na info,poniewaz najlepsza grupa na swiecie co zwie sie LAMERS,chce co nieco wystawic...Mam nadzieje ze nie bedziemy jedyni na duz e Atari....

gep/lamers^dial

2

Odp: Quast Kompoz na ST/F030

prorokiem nie jestem, ale najwiecej produkcji bedzie na malego a na duzego bedziecie sami :P

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Quast Kompoz na ST/F030

dzieki za slowo otuchy.....ja wiedzialem ze tak bedzie:)..wszak w Polsce zostala chyba jeszcze tylko redakcja Chosneck-a....

gep/lamers^dial

4

Odp: Quast Kompoz na ST/F030

Pewnie redakcja Chosneck-a zyje, ale Polacy to tylko czesc calej grupy. Nie wiadomo czy wogole ktos cos wystawi. Scena duzego Atari zawsze byla cinka  w Polsce :(

5

Odp: Quast Kompoz na ST/F030

ciekawie czy pojadą...Grey lamer jeden sie nie odzywa a Trophy mimo iz mieszka w moim miescie gdzies zniknął...

gep/lamers^dial

6

Odp: Quast Kompoz na ST/F030

dla czego sie Grey nie odzywa mozna przeczytac na DHS

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org