26

Odp: ORNETA - KOMPOTY

.... co w szczególności zapewne wiele zmieni w kwestii ... mod kompo. hehehehehehe;- No chyba, że porażka#4 będzie pod Neo/czy ProTRK???  :D - tym razem, tak jak już może wspomniałem nie wystawiam żadnych syntetyków, tylko 3 mody NEO.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: ORNETA - KOMPOTY

dobra.. to robimy melodyjnego mod'a ;) hue hue

28

Odp: ORNETA - KOMPOTY

.. SELF_TST w *.mod/*.neo???  :D - to dopiero melodia.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Zorganizujemy moze jakies crazy msx compo ..  Pin selftest crazy music compo to dobry bymysl. co wy na to ??   kazdy ma 2 h czy z pol dnia i pisze wariacje na temat melodii z selftestu .


Gep:   Namowilbys XTD coby napisal jakis modek na malucha !

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

30

Odp: ORNETA - KOMPOTY

.... co w szczególności zapewne wiele zmieni w kwestii ... mod kompo. hehehehehehe;- No chyba, że porażka#4 będzie pod Neo/czy ProTRK???  :D - tym razem, tak jak już może wspomniałem nie wystawiam żadnych syntetyków, tylko 3 mody NEO.

porażka4 będzie w neo bo protrk to porażka ;)
biorąc pod uwagę że xray naumiał sie już tmca to obsługa neło nie sprawi mu problemu...
a jak nie to sobie sami napiszemy porażke... Co, Pinek? :)

ja już powiedziałem i podtrzymuje, że nie będzie ani neoplayera ani neo 2.0 jeżeli nie usłysze przynajmniej pięciu utworków w neo na covox compo w ornecie. zaznaczam że nie jest to dużo bo już są 3 pinokia i jeden mój.

liczem na grayscale (w grupie i osobno), BeWu... bo ci zostali już uprzedzeni o tym że  było by miło ;) i może porażkateam ;)

MA BYĆ!!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

31

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Zorganizujemy moze jakies crazy msx compo ..  Pin selftest crazy music compo to dobry bymysl. co wy na to ??   kazdy ma 2 h czy z pol dnia i pisze wariacje na temat melodii z selftestu .


Gep:   Namowilbys XTD coby napisal jakis modek na malucha !

a moim zdaniem to średni pomysł bo ostatnio na co drugim compo są modułki oparte na wariacji selftestu. zaraz tym wyrzygam. wole oryginał ;))

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

32

Odp: ORNETA - KOMPOTY

jeszcze sobie statsów troche nabije ;) xtd ma pisac w neo oczywizna!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

33

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Och Epi nie musi byc koniecznie selftest, moze byc Bolek i Lolek czy tez wariacja na temat chrapania Mikera, mialem na mysli sam pomysl (coprawda stary jak swiat ale jary) zawsze mialem ochote wziac udzial w czyms takim i jakos niegdy nie trafilem na takie compo na atarce, a taki Husak to sobie Pszczolkie Maje to napisal.  To niesprawiedliwe. Buuuuuuuuuuuuuuu!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

34

Odp: ORNETA - KOMPOTY

xray napisal:
                 Gep: Namowilbys XTD coby napisal jakis modek na malucha

He he he gdybym tylko mógł to bym mu dupe skopal w celu napisania czegokolwiek,ale niepokorny XTD póki co zniknąl z pola widzenia i teraz mysli bardziej o grze w jakiejs kapeli metalowej....ale niech ja go dorwe...wpisal sie na Ornete,ciekawie czy pojedzie lamer jeden;)

gep/lamers^dial

35

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Jeden wielki szacunek dla autorow wszystkich prac. Wiadomo kto co i jak rewelacyjnie zrobil.

Frasunek ku??a!!!

36

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Yomasa(?) ziomale!

3cia strona Numena mnie powalila....wylem ze smiechu...

GREAT JOB GUYS!!!!!!

Szacunek wam wszystkim,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

37

Odp: ORNETA - KOMPOTY

YYYou, MASSSSA ziomale!!
FRASUNEK DLA WAS WIELKI WRĘCZ WIELKI NIESAMOWICIE. kUR_WA, TE TROLE WSZYSTKIE ZROBIŁY WIELKI FRASUNKOWY DOZOWNIK (ZGON). A DOZOWNIK JEST RÓLÓ!!! DOZOWNIK NALEŻY WKŁADAĆ DOUSTNIE (NIE DO d.....)- TAK JAK ROBIĄ TO ZBOCZEŃCY.

WIELKI FRASUNEK DLA WAS WSZYSTKICH!

NIECH FRASUNEK CZUWA NAD WAMI WIELKI!!!!

Pin./TRS!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

38

Odp: ORNETA - KOMPOTY

TAK k**** FRASUNEK!! I DOZOWNIK W ATOMIZERZE!!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Frasuneczek maleństwa!   

Nie orientujecie sie w czyje łapki wpadła na koniec party karteczka z wynikami kompotów ???    czy jest nadzieja coby je gdzie opublikowac ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

40

Odp: ORNETA - KOMPOTY

z tego co pamietam to ma go sam Eijk.......
zreszta pelny i ostateczny realtime tysz ma...........

gep/lamers^dial

41

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Frasunek !:) Pin Laoo nie pije z gwinta, bo jest dozownik ! :O

Xrey jak pamietam, to jak wracalismy z ogniska greg&ktos chyba (lub calkowicie inne osoby nie wiem, faza:) niesli kartke na ognisko aby pokazac.

YO MASA ZIOM.

42

Odp: ORNETA - KOMPOTY

wielki frasunek dla Animkomialsów i TV Gdańsk

gretzy dla ziomali z O.S.

twoja zapojka zielony kolor ma!
zielony kolor ma!
zielony kolor ma!

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

43

Odp: ORNETA - KOMPOTY

twoja zapojka zielony kolor ma!
zielony kolor ma!
zielony kolor ma!

o wlasnie - Pozdrawiamy Zine co-pic-znami-nie-chcial-ale-i-tak-pila :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

44

Odp: ORNETA - KOMPOTY

pozdrawiamy, pozdrawiamy!

a ja w domu mam Atari, kota, rybki oraz psa!

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

45

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Solo: "Xrey jak pamietam, to jak wracalismy z ogniska greg&ktos chyba (lub calkowicie inne osoby nie wiem, faza:) niesli kartke na ognisko aby pokazac."

pozniej bylo oglaszanie wynikow, i po zabraniu swoich nagrod zostawilismy kartke eijkowi i chyba mial dac ja Pinowi.  po czym pojechalismy.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

46

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Ja pierdziele WIELKI SZACUN dla TQA XD! Nigdy wczesniej się tak nie uśmiałam, jak słowo daję, pokazali, ze zaprawdę są wielcy ^_-! A ja mam okularki Grega :]! Mwahaha!

Tylko pytanie dla twórców: co mam zrobić, zeby NUMEN mi szedł na kompie? Mam najnowsze kodeki i nic T_T''''. A chciałam mamie pokazać XD. Bez kitu, nawet u Waska nie chodził T_T'''.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

47

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Aha, nie wiem kto dokładnie stworzył TooHard4, ale ten pikczerek Pinokia obrabiałam w Fotoszopie XD.

TooHard mnie zupełni rozbroił, kiedy zobaczyłam na bigskrinie Drewniaka XD. Mojego! XD Aaaaaaaach *rozpływa się*

Dziękuję wam i wielki szacunek dla wszystkich twórców z każdego compo *ukłon*

There's special place for me in hell. It's called the throne.

48

Odp: ORNETA - KOMPOTY

A ja mam okularki Grega :]! Mwahaha!

Mess nie pisz takich rzeczy!!  Tu czasem zagląda jego żona!   jak się dowie to już nigdy nie napiszemy razem żadnej muzy...   i tak już wystarczająco oberwał za przemilczenie faktu miss mokrego podkoszulka (No coż trafiła akurat na zdjęciówkiw sieci) i chłopak miał burę ;))))   buuuhahaha  lezałem ze śmiechu jak mi opowiadał! 
Grześ!!   ucałuj Madzię!  ale jak cie więcej nie będzie chciała puścić to powiedz jej że przyjedzie po Ciebie cała atari scena w mokrych podkoszulkach !!

I góra przyjdzie do Mahometa


Notabene ty masz okulary Grega, a ja mam za to śmierdzące buty Mikera w bagażniku ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

49

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Dobra dobra Iks, a jak mam odpalić NUMENA? T_T! A okularki dostałam do kompleu na Larę Croft ??. a od Mak Gajwera dostane spluwy XD!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

50

Odp: ORNETA - KOMPOTY

Hyh ja od koceran mam gdzies w szafie plecak Yesusa :) nei wiem co jest w srodku ale wechem sparwdzalem, ze nie gnije :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.