26

Odp: Party w Warszawie realne ?

macgyver napisał/a:

w Opalenicy - prysznic, najbliższy sklep spożywczo-*** w promieniu 200m, do tego w podobnej odległości jadłodajnia z pizzą.

To chyba jak wyszedłeś głównym wejściem, robiłeś kółko i wchodziłeś przez "balkon" to miałeś te 200 metrów do pizzerii :P

27

Odp: Party w Warszawie realne ?

można by powiedzieć, że się wszystkim od wieku w dupach poprzewracało:)...

gep/lamers^dial

28

Odp: Party w Warszawie realne ?

W promieniu 200m metrów był sklep spożywczo-****, pizzeria i prysznic.... czyli nie dalej niż 200m w linii prostej w którymkolwiek kierunku... mam dalej tłumaczyć? :P

29

Odp: Party w Warszawie realne ?

gepard napisał/a:

można by powiedzieć, że się wszystkim od wieku w dupach poprzewracało:)...

No jeszcze trochę i ważne będzie czy w pobliżu jest pogotowie oraz zapewniona opieka medyczna. Na dodatek każdy przyjedzie z podręczną pielęgniarką i robotem kuchennym w jednej postaci. Cóż robić... latka lecą :D

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

30

Odp: Party w Warszawie realne ?

No jak do bilecika dołączona będzie młoda pielęgniarka to ja przyjadę. ;)

31

Odp: Party w Warszawie realne ?

Pomimo iż mieszkam blisko Komorowa jestem za party w Stolicy lub innym miejscu. Zgadzam się z Lewisem odnośnie dresiarzy w Komorowie, a ogródki działkowe mają to do siebie,że latem sporo ludzi tam mieszka i mogą się czepiać.
My organizowalismy Northa w klubie Alfa w Warszawce i ceny były przystępne. Co prawda to nie wolna przestrzeń, ale nie narzekalismy. Jednak trzeba by pogadać z Elbanem.On sam pisał swego czasu, że jeśli ktoś chciałby organizować party w Stolicy to poda namiary na Klub.
Pozdrawiam.

8 bit rulez!!!

32

Odp: Party w Warszawie realne ?

he, he - dresiarze też mają swój urok :D :D
Jak kiedyś wracałem od Gzynia to jedna wstawiona nieletnia podrywała mnie ! XD XD

Ale jesli miłośnicy C= nam coś dadzą to może być w Wawie;) Zawsze jest to kawałek cywilizacji ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

33

Odp: Party w Warszawie realne ?

cobra.c64 napisał/a:

Zgadzam się z Lewisem odnośnie dresiarzy w Komorowie, a ogródki działkowe mają to do siebie,że latem sporo ludzi tam mieszka i mogą się czepiać.

Ja myślałem o party w okresie zimowym, więc raczej te problemy by nas nie dotyczyły. W dodatku na tej sali są robione wesela więc ludzie powinni być przyzwyczajeni do imprez w tym miejscu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

34

Odp: Party w Warszawie realne ?

Wesele z chiptunesami! Wszyscy goście w garniturach, Panie w kreacjach... hmmm. Tylko bez Panny Młodej :( Ale to by się dało wyjaśnić - mogła uciec sprzed ołtarza.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

35

Odp: Party w Warszawie realne ?

mono: panna młoda się znajdzie - w końcu kobiety lubią przebieranki ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

36

Odp: Party w Warszawie realne ?

Gzynio a gdzie przy ogródkach działkowych w Komorowie jest sala weselna,bo nie kojarzę, a jedyne ogródki znam za cmentarzem.

8 bit rulez!!!

37

Odp: Party w Warszawie realne ?

Dokładnie to na terenie ogródków działkowych jest ta sala po prawej stronie jak się wjeżdża główną bramą.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

38

Odp: Party w Warszawie realne ?

No rzeczywiście coś tam jest, co wygląda na salę.
Dobrze się maskują, bo nigdy poza ogrodnikami nie widziałam tam weselników:)).
Pozdrawiam.

8 bit rulez!!!

39

Odp: Party w Warszawie realne ?

cobra.c64 napisał/a:

My organizowalismy Northa w klubie Alfa w Warszawce i ceny były przystępne. Co prawda to nie wolna przestrzeń, ale nie narzekalismy. Jednak trzeba by pogadać z Elbanem.

Klub studencki Alfa, na placu Narutowicza, w akademikach zwanych Alcatraz.

Kontakt zazwyczaj zdobywalismy droga oficjalna. Chodzac do akademika, na stronach internetowych, przez samorzad studencki, od barmanow kiedy lokal  byl otwarty. Organizowalismy tam party 3 razy, za kazdym razem gadalismy z zupelnie innymi ludzmi.

Za sale nigdy nie zaplacilismy wiecej niz 800 pln - raz nam policzyli kase za rzekome zniszczenia w postaci trzech polamanych krzesel - moge sie zalozyc ze byly polamane juz wczesniej. W zaleznosci od roku te 800 obejmowalo sale na 48h, obsluge baramanska (browary, proste zarcie), dostep do naglosnienia (ostatnim razem byla zjebana jedna kolumna) a raz nawet w tej cenie byl rzutnik (c***, ale byl).

W samym akademiku za 30 pln mozna bylo wynajac pokoj,  byl dostep do prysznica a raz chyba basenu (basen w tym budunku jest bankowo - pytanie czy dziala). Obok (z buta 15) minut wynajmowalismy sobie zawsze boisko na tradycyjnym meczyk (MOSIR na Nowowiejskiej). To centrum miasta wiec wiadomo - monopole, knajpy, parki, etc. Staralismy sie pilnowac zeby ludzie nie pili swojego alkoholu na sali tylko z jednego powodu - zeby klub zarobil na nas lepiej i byl bardziej zadowolony. Sprzedawali piwo za jakies 4 pln jak dobrze pamietam. Oczywiscie zadnych problemow typu darcie mordy, chlanie, etc nie bylo - komu przeszkadza popijawa w knajpie polozonej w samym akademiku? ;)

Haczyk byl tylko i wylacznie jeden - mianowicie my wynajmowalismy to w wakacje, po sesji letniej a przed kampania wrzesniowa - kiedy akademik teoretycznie powinien byc pusty. Stad  niska cena, bo 'klub' w te miesiace i tak byl raczej zamkniety.

Kiedys chodzilismy tam na zwiady raz na jakis czas i otwarty byl bardzo losowo.

Mozecie sie na nas powolywac, zawsze byli bardzo zadowoleni ze wspolpracy z nami, ogladali demka i polecali sie na przyszlosc.

Definitywnie zrezygnowalismy z organizacji party w Wawie wiec mozecie spokojnie sobie przejac miejscowke - powod rezygnacji to slaba frekwencja dwa lata z rzedu - bo wspolpraca z Alfa byla naprawde zajebista.

lewis napisał/a:

oczywiscie tylko z nazwy i miejsca - komodziarze z wyjatkiem Cobry maja zakaz wstepu

eh..

40

Odp: Party w Warszawie realne ?

elban: no dobra, Ty z Prezesem tez mozecie :)

Ogolnie rzecz biorac mocno mi sie podobaly pogawedki z komodorkami na zakonczonym wczoraj Foreverze i mysle, ze czasy kolesi typu Deino (czy jak tam sie on pisze) juz minely. No worries, mam nadzieje, ze jeszcze kulturalnie sie razem kiedys naje... napijemy.

41

Odp: Party w Warszawie realne ?

Panowie należy chyba zostawić przeszłość juz dawno (11 lat to kawał czasu).
W końcu chyba wyrośliśmy z takich rozwałek, które zgotował Deino na Scenery czy Miker w Opalenicy (tak dla przypomnienia, co by nie czepiać się tylko C64:))

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2009-03-17 08:07:50)

8 bit rulez!!!

Odp: Party w Warszawie realne ?

Wiesz, to jak proszenie palestyńczyków żeby pokochali żydów. Zasadniczo jest to pewnie możliwe ale wymaga czasu ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

43

Odp: Party w Warszawie realne ?

Miker złożył samokrytykę ;)

44

Odp: Party w Warszawie realne ?

Zdecydowanie należy odrzucić uprzedzenia - kilka lat temu byłem na komodorowskim North-cie (jedyne party nie związane z Atari w historii moich zlotów), i bardzo mile wspominam - sympatyczne klimaty, ludzie (poza zrzędą właśnie chyba o ksywie Deino) bardzo w porządku.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2009-03-17 19:25:57)

45

Odp: Party w Warszawie realne ?

Macgyver napisał:
"kilka lat byłem na komodorowskim North-cie ...i bardzo mile wspominam - sympatyczne klimaty, ludzie"

Lewis myslę też coś na ten temat mógłby dorzucić.
Ja od siebie dodam,że też bardzo dobrze wspominam wszystkie zaliczone party i sztaby atarowskie, a przede wszystkim ludzi.

8 bit rulez!!!

46

Odp: Party w Warszawie realne ?

No North wtedy tez trzymal poziom. Ja ogolnie sie nie wypowiadam w takim razie. Niech mlodziez organizuje :)

47

Odp: Party w Warszawie realne ?

Gzynio, odebrałeś mail'a? W razie czego odezwij się do mnie - dzięki.

edit:: Dziękuje.

Ostatnio edytowany przez MWK (2009-04-08 16:02:15)

48

Odp: Party w Warszawie realne ?

MWK, wiadomość już poszła.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."