1

Temat: Lamersi dziekuja za dobre slowa!!!!

Dziekuje ludziska za dobre slowa w temacie video,robie to w imieniu pozostalych czlonkow naszego pasztetu pod nazwa Lamers ( tych aktywnych i tych co leniuchuja- Hi Extend-buraq).
Party było wyjebane w kosmos,a to zasługa ludzi którzy tam przyjechali i ofcoz samego van Eijka ktory to zakodował....
Wielgachny szacun dla TQA za VideoNumena...tego poprostu nie da sie przebic!!!! R-U-L-E-Z
bawiłem sie z Wami wszystkimi przednio i supermegawyjebane dzienkasy za to! Mam nadzieje ze za rok sie wszyscy znów zobaczymy! Jeszcze raz dzieki...JESTESCIE ZAJEBISCI!!!!!!!!!!!!!!Nie zmieniajcie sie!!!!!!!!!
Indywidualizm rółó!!!!!!!!!!!!!

gep/lamers^dial

2

Odp: Lamersi dziekuja za dobre slowa!!!!

Gepard - thanks za mecz - następnym razem też im dokopiemy! :)

: 404. Stopka not found

3

Odp: Lamersi dziekuja za dobre slowa!!!!

Gepard - thanks za mecz - następnym razem też im dokopiemy! :)

Gdyby Kasjo tak nie pierd... akcji dostalibyście w dupcie .... a tak ... cóż pozostaje tylko skulić ogon ... hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Lamersi dziekuja za dobre slowa!!!!

wygralismy bo inaczej nie mogło byc....z takim składem musieliśmy to wygrać...Eru pod bramką dysponował takimi procedurkami,że bramki wpadały w jedną ramke.......
ZAWSZE Wam nakopiemy......za rok będzie dwu-cyfrowka....hehehe
pozdrowienia dla mojej drużyny.......frasunek Wam!

gep/lamers^dial

5

Odp: Lamersi dziekuja za dobre slowa!!!!

No a jak! Gepciu, video był pierwsza klasa, ale chyba kazdy wie, ze NUMEN to jednak NUMEN :] Ale video było super ^^. Usmiałam się a nawet łezna zakręciła, jak widziałam zdjecia XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: Lamersi dziekuja za dobre slowa!!!!

i o to chodziło.....kurde balans juz mam zajawke na nastepne video,tyle ze teraz wpierw musimy skrecic video w klimacie Amigi,obiecalem Atomowi ze mu pomoge,oj bedzie beka jesli ktos kuma klimaty pewnej amigowej firmy wysylkowej.....dobra wiecej nie zdradze....hehehehe
ale mam nastepny atarowy zamysl...oczywiscie MEGAWAZNE jest Mahna Mahna the Movie.....hehehehehe

pozdrowienia dla mokrego podkoszulka......:)))))))))))) supa!

gep/lamers^dial