1

Temat: VII AmiParty w Chełmie

Witajcie!

Jestem MarX, jestem tu nowy i od razu chce was pomęczyć lekką dozą spamu około-atarynkowego. Otóż w dniach 16/17 maja 2009 w Chełmie (woj. lubelskie) odbędzie się spotkanie użytkowników alternatywnych systemów operacyjnych oraz wszelkich innych małych i dużych entuzjastów komputerów. AmiParty startuje o godzinie 12.00 w kawiarni Camerata w Chełmskim Domu Kultury, ul. Tysiąclecia 1. Zapowiada się świetna impreza.

Zapraszam w imieniu organizatorów.

Więcej informacji na:

www.chal.ppa.pl
www.ppa.pl

Pozdrawiam!
MarX

2

Odp: VII AmiParty w Chełmie

Amiga Rulez! gdybym miał bliżej, to zapewne bym wpadł...ehhh...btw. kiedyś były sztaby amigowe w Zoppot, dyskusje do rana z Extendem, który zawsze był na "nie" w każdym temacie;)

gep/lamers^dial

Odp: VII AmiParty w Chełmie

Jak to by był innych Chełm(albo Chełmno) to bym wpadł zobaczyć Morphosa czy AmigoaOS 4 na żywo, ale niestety niestety tak to za daleko mam :(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: VII AmiParty w Chełmie

no...Ziemia Chełmińska to szybciej, by się obskoczyło parę fajnych zamków i ruin pokrzyżackich:)

gep/lamers^dial

5

Odp: VII AmiParty w Chełmie

Pojechałbym, ale... nie jestem rolnikiem ;)