51

Odp: LAST 2003

Zoladkowa ;-)

Jasne a potem znowu taniec solo - mop, wiaderko i ja  o 24:00 po libacji :((

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

52

Odp: LAST 2003

Mikey: Co Ci znowu....?

tak jak napisał Mikey, podajemy weryfikacji pewną teorię - posty precz od Mikeya :)

53

Odp: LAST 2003

Przywiozę mój zeszycik z przepisami na drinki XD. Mwahahaha! na Lasta jade na 100 %, za to na Ornete krucho, operacja mnie czeka i mam dupa a nie wakacje -_-'. Wiec wybaczcie, może dam pikczera n konkus, ale niestety. Ku waszej radosci,nie zobaczycie mnie jeszcze pół roku =_='. Tylko czymajcie kciuki, zoperują mi kolano >.>

There's special place for me in hell. It's called the throne.

54

Odp: LAST 2003

mess: jesli masz przepisy na drinki z mustaka to podsylaj  :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

55

Odp: LAST 2003

nie martw sie Messiash, na pewno operacja sie uda, a w kolanie zaszyja zestaw chirurgiczny, a moze jakas huste, w najlepszym wypadku nie zdolaja cie wybudzic ;)

pozatym wkurzamy sie na Ciebie, bo zabralas nam Bustera !!!

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

56

Odp: LAST 2003

Mesia! Musisz byc na Ornecie! Nie pozalujesz. Wierz mi....

57

Odp: LAST 2003

Jeszcze jedno.

* Co myslicie o powracajacym pomysle zrobienia multi 8bit?
* Popytajcie swoich znajomych c64/zx czy w tym czasie jest jakies party itd./czy byliby chetni itd

58

Odp: LAST 2003

ZTCW nie ma zlotow w zimie
Zaspamuj na c64.sk, c64.pl, zxdemo.org itp sajty

59

Odp: LAST 2003

Chłopaki moje kochane (tak, nawey Mikey ^^)
Na Ornetę raczej nie dotrę ze względu na owa operację. Trześę portkami na samą myśl. Jednak: POSTARAM SIĘ. Wierzcie, że chcę dotrzeć do tejże Mekki Atarowców, jak zwykł nazwać ją McGyver ^^.

Postaram się. Nic nie obiecuję. jakby co, to bawcie sie dobrze i wyślijcie mi kartkę pocztą.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

60

Odp: LAST 2003

> Chłopaki moje kochane (tak, nawey Mikey ^^)

I tak Cie lubie :-P

61

Odp: LAST 2003

I tak Cie lubie :-P

Ja cie tesz stary XD Oj, sory XD Ja pana tesz  :lol:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

62

Odp: LAST 2003

Last odbedzie sie w dniach 26-28 XII 2003 (pt-nie). Mozna przyjezdzac od piatku, ale od poludnia!!! Wczesniej mnie nie bedzie, a nie moge obiecac, ze ktos Wam przyjdzie otworzyc po pierwszym pociagu :( Przyjazd dzien wczesniej z tych samych powodow niemozliwy.

63

Odp: LAST 2003

a jednak :-)
Dzieki Dziadku ... BEDE!!!

64

Odp: LAST 2003

Ale jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! 17 urodziny znowu wOpalenicyyyyy!!!!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

65

Odp: LAST 2003

hmmm ja wiem, ze wiek XX to nie trzyma sie logiki, ale powiedz mess jak to jest, ze ZNOWU (czyli co najmniej 2. raz) bedzies zobchodzic w opalenicy 17. urodziny???

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

66

Odp: LAST 2003

Grubshy: dwa bledy :)

mamy XXI wiek....  ;)
17 urodziny ZNOWU_W_OPALENICY - czyli ponownie w tej wiosce ;)

Tak mi sie przynajmniej wydaje :))
BTW: nikogo nie bronie ... tak sobie tylko nabijam statsy przeciez

67

Odp: LAST 2003

$11 urodziny powiadasz.....? ;P

68

Odp: LAST 2003

Lewis: nie badz taki elitarny ;) hehe

69

Odp: LAST 2003

Elitarny bylbym gdybym konczyl 31337 lat...... :) Ale Vasco moze juz niedlugo. :P

70

Odp: LAST 2003

wiek XX czyli wiek kobiet (tych z chromosomami XX)  nie wiek 20. :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

71

Odp: LAST 2003

W poście o ornecie
Piguła wspomniał o Opalenicy i zamawianiu jakichś panienek, nie byłem tylko na pierwszym Laście, i nie pamiętam abym ja rozmawiał z kimś o takiej propozycji... zresztą całe szczęści nic takiego się nie wydarzyło...

Więc jeszcze
jeżeli ktoś planuje jakiś erotyczny show na żywo w Opalenicy to proszę o tym wcześniej napisać - wtedy po prostu nie przyjadę.

72

Odp: LAST 2003

a ja mam wrazenie, ze za kazdym razem u vasca na party padala taka propozycja....
mcm - ladny striptease to przeciez sztuka i nie powinien nikogo gorszyc. obawiam sie jedynie ze nic takiego nie da sie zorganizowac w zlotowych warunkach.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

73

Odp: LAST 2003

napisałem wyrażnie: ja nie rozmawiałem, TY może tak (na pewno?)

74

Odp: LAST 2003

na 100% - o reputacje trzeba dbac  :twisted:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

75

Odp: LAST 2003

jade na bank, chyba że 31337 car się zjebie jak rok temu :)

jmp $e477