26

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Slaves - mi sie ta muzyka podobala, przeciez nawet spiewalem ja ! I co sie juz obruszasz czy obrazasz! Noszkurde!:) :P :D Fajnie zmuleni ja i laoo i po 15 minutowej zawieszcze i ty rozmawialismy o synchronizacji dwoch numenow, laoo mial piekne zwisy =]

27

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

dodac mozna ,ze byl to najlepszy i najzabawniejszy crazy kompo, gdyz poprzednie byly grobowe :) A ogolnie bylo wyjebiscie w kazdym calu, genialnie wrecz, jedno znajlepszych party na jakich bylem, normalnie nie wiem co pisac, wiec idziemy puszczac tigerowi film z party :P Zaraz Just apoczyta forum =]

28

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Zastanawiam się co by było gdyby Xray albo ja złapali za mikrofon i powiedzieli ze sikior zjebał sprawe?
Miker: to nie będą gadki <i>a ty byłeś za</i> bo ja byłem za tym compo, ale powiem szczerze raz jeszcze, nie podobało mi sie co sokor zrobił na koniec.

A messia to waruneczki ma :rolleyes:

jmp $e477

29

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

ale powiem szczerze raz jeszcze, nie podobało mi sie co sokor zrobił na koniec.

no fakt, sprawa dyskusyjne, ale w sumie było crazy (może troszkę zbyt crazy, hm...)  :?:

I Ty zostaniesz big endianem...

30

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

(może troszkę zbyt crazy, hm...)  :?:

Rozumiem że crazy, szaleństwo było, ale sikor przegiął. Ciekawe jakby się poczył gdyby w tym konkursie to on wygrał w ja wyjebałbym mu nagrode na scene??  Wiem facetów coś takiego wali, no ale jak ktoś chce to wymyśle lepszy przykład :evil:

jmp $e477

31

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

dobra,spokój bo w ryj,koniec tematu....Dely zamknij wątek,bo okaze sie ze na scenie miast wielu grup są tak naprawde DWIE: ZChN i SLD....
nie lubie lewakujących,no moze po za 2-ma fidelami (Hi Grubshy i Cwiercwinio:) co nie znaczy ze nie lubie zawiesic  oka na jakims "masywie górskim".....heheheh

spokój kuna więc........MANA MANA!

gep/lamers^dial

32

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

spokój kuna więc........MANA MANA!

I o to chodzi,
tu tu tururu :)

: 404. Stopka not found

33

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

k**** - dokladnie Eru.
Ludzie po co psuc klimat jaki powstal na tej ornecie (i zapewne sie juz nie powtorzy) jednym malym momentem slabosci (uczestniczek konkursu i naszym - scenowcow)
Wiec, zamknac mordy i wspominac to co dobre: rozmowy do rana, ognisko wodke, kompoty, nabity z roznych rzeczy, itp itp.
Eijk - szacun dla ciebie, i dla 120 osob ktore przyjechaly na ten zlot i sprawily ze czulem sie jak dziecko w sklepie z zabawkami :)))))

34

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

mikey:

no to co winko?

35

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

mcmaster: eh ... na razie nie :) stary - watroba mnie jeszcze boli a ty nie pamietasz lamuchu :) ze z Toba pilem ... spytaj Grubshego i Kasja :)

nie nie, flaszke ... :)

36

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Czytam i czytam i oczom nie wierzę...

W moim przekonaniu sprawa wygląda tak:
1) pomysł konkursu był bardzo fajny (nareszcie coś innego niz sklejanie chrupków), choć to był raczej performance niż konkurs
2) nagroda żałosna - next time nie powinno być mniej niż 100 zł
3) sposób przekazania nagrody - poniżej krytyki (choć osobiście tego nie widziałem)

Jedym słowem mamy problem organizacyjny. Za rok niech zajmie się tym ktoś bardziej odpowiedzialny i wtedy powinno być wszystko ok ;-)

A co do obrazy moralnej co po niektórych to Piguła ma rację. Zarzygane kible, walające się wszędzie pety i zachowanie osób upojonych jest dużo bardziej naganne niż lekko erotyczny konkurs w miłej atmosferze.

37

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Prawdę mówiąc już na party się zastanawiałem, czy ruszyć ten temat na forum, czy nie.  Party bądź co bądź super - nie byłem na lepszym a jednak nie obyło się bez zgrzytów.

No cóż, uważam, że każda uwaga jest cenna. Wszyscy się czegoś nauczymy.

Sikor Upokorzyłeś trzy kobiety publicznie, fakt one na to pozwoliły, może po prostu młode, troszeczke podchmielone i generalnie było ...  fajnie.  Jednak ty nie powinieneś odstawiać takich cyerków.

To nie był mój pomysł, ale z tego co widziałem - to raczej wszyscy go podchwycili. Fakt, może zbyt łatwo przyjąłem propozycję Messiah, aby jej pomóc zebrać pieniądze na powrót. Alkohol robi swoje, a i latka już nie te.

Sposób w jaki prowadziłeś to kompo spowodował to, że wstydziłem się tego, że jestem mężczyzną. Potraktowałeś wszystkie kobiety tak przedmiotowo, że łapalem się za głowe.

Nigdy nikogo nie traktuję przedmiotowo. Nie zamierzam się tutaj tłumaczyć ze sposobu prowadzenia, jeżeli coś było nie tak - powinniście przejąć mikrofon. Wszak ja tylko starałem się rozruszać tłum. Poza tym, nie uważam konkursu za niesmaczny - wszak nikt się nie rozebrał, to tylko zabawa. Jeżeli było inaczej, to przepraszam - większość czasu spędziłem tyłem do sceny, starając się Wam oddać głos. Wszyscy jesteśmy sobie winni, a czy konkurs był O.K. czy nie, niech się wypowie Messiah - wszak brała w nim udział i widzi wszystko od strony sceny, na której się znajdowała.

A jak już na koniec rzuciłeś garść tych żałosnych drobniaków na ziemię, zmuszając je do zbierania swojej nagrody, schowałem głowę między dłonie i ze wstydu chciałem stamtąd wyjść.

Tak, tutaj niewątpliwie dałem ciała - w tym jednym miejscu. Był to może moment słabości, może wybryk chwili, a może po prostu za dużo promili. Ale tego już nikt nie zmieni.

miss mokrego pdksz Tak

W takim razie noie rozumiem Twojej początkowej uwagi. Konkurs (jako taki sam w sobie) się podobał czy nie?

Sikor   Nie !!

Czy to znaczy, że od dzisiaj (przepraszam - od wczoraj) mnie już nie znasz i że mam bana na wszystkie sztaby? Mimo wszystko mnie to nie przeraża i mam nadzieję, że tak nie myślisz. A ja na drugi raz już nie będę się starał nikomu pomóc w zbieraniu pienoiędzy na powrót, wszak sam najgorzej na tym wychodzę. Pytanie jeszcze jedno - dlaczego nie zwróciłeś mi uwagi następnego dnia, przed wyjazdem? Czyżby przyszło Ci to do głowy podczas drogi, w dyskusji z innymi?
O.K. Kończę temat: <b>PRZEPRASZAM WSZYSTKICH, KTÓRYCH URAZIŁEM TYM CRAZY KOMPO!!! OSOBIŚCIE CZUJĘ SIĘ WINNY ZA ROZDANIE "NAGRODY" (nawet nie wiem, ile tam było - kasa była podzielona po połowie, na zasadzie zł tu, złł tam)!!!
Do tego tematu nie będę wracał na forum, bo nie czas i miejsce ku temu. W razie czego proszę o pocztę: sikor_sot@poczta.fm

Sikor umarł...

38

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Lewis nie wiem czemu obrazasz te dziewczyny piszac.....

a) tanczace dziewczyny w mokrych podkoszulkach - ok, ale mi sie to po prostu nie podoba, tym bardziej, ze robila to dziewczyna, z ktora wczesniej pilem wino i dobrze sie bawilem na party w Koceranach i wczesniej na Quascie. Po prostu szkoda mi Mesi, bo te dwie panienki lokalne to k**** i tyle...

dziewczyny bawily sie dobrze i to ze tanczyly w mokrych podkoszulkach to nie oznacza ze sa k****....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

39

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Sikor: Ja się czepiłem tylko rozdania nagród

jmp $e477

40

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

a wszystko chodzi o to, ze marudek Xrayek zalozyl topic :PPP Compo bylo zajebiste, skoro :

PODOBALO SIE UCZESTNICZKOM

wiec co to za marudzenie ?! Zreszta marudzi zdecydowana miejszosc :P

tu riri tutu ta ta

Mikey: a ja mysle, ze jesli bedzie taka ekipa (+zapewne more) jak w tym roku, to klimat bedize rowniez wyjebisty, w koncu to ludzie go tworza, tak zajebisci jak Wy wszyscy z tej )i nie tylko!) sceny :)

41

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

No dobra ludzie.
Postanowiłam się tu wypowiedziec, bo sama brałam udział w crazy i mm nadzieję, że zrozumiecie.

Przede wszystkim chciałam podziękować tym, którzy dorzucili się do nagrody, gdyż dzięki temu nie brakło mi na bilety. Ale zaraz zostane nazwana tanią panienką, bo za bilet pokazuje cycki. Otóż nie. Wiedziałam z góry, ze kiedy brakło by mi kasy, to spokojnie mogłam liczyć na Mikera czy Waska ^_-, ale kiedy Sikor podchwycił pomysł MÓJ zresztą to stwiedziłam, ze mogę się po prostu dobrze zabawić. Kiedy Sajkor zaczał zbierać kasę, głupio by mi było się wycofywać. Ale.
Nie pierwszy raz brałam udział w takim konkursie.
Bawiłam się świetnie.
NIE BYŁAM pijana. Lyknęłam tylko łyka wódki zaraz przed występem, żebym się nie przeziębiła : P.
Fakt, kiedy Sikor dziewczynom rzucił kasę po tym, jak mnie przekazał ją do ręki, to było ... no chaskie -_-'. I upokarzajace, ale skoro przeprosił to jest ok.
Kiedy sama zobaczyłam te panienki, to mało zawału nie dostałam -_-'. Od razu podsumowałam je bodajrze w rozmowie z kimś że wyglądaja jak tanie lafiryndy z dyskoteki i już. Tak, to moje zdanie, dla mnie one tak własnie wyglądały.
Mnie juz kilkoro chłopaków widziało ładnie ... obnażoną kiedy byłam z nimi nad jeziorami, i jakoś się nie peszyłam. Dla mnie nie jest to naprawdę jakieś upokarzajace, wystąpić przed ludźi, których ... w więkoszości znam i na serio lubię. Naprawdę byłam sczczęsliwa, kiedy widziałam, ze wielu z was się na serio dobrze bawiło.
Nie czuję się teraz jak k****, która pokazała cycki za 50 złotych.

Mam nadzieję, ze wasz stosunek do mnie się nie zmienił.
Cieszę się, że wam się podobało, taki miałam cel! Lubię rzeczy robione "na żywioł" mam różne odpały, jak mi czasem coś do głowy przyjdzie na szybko, to po prostu się bawię. Znam granicę, i ci którzy mnie znają dłużej, wiedzieli, ze nie zdjęłabym tej bluzki, ani dołu -_-'. Mam swoją godnosc i znam granicę. Dobrego smaku i dobrej zabawy.

Miło mi słyszeć opinie zwolenników, gdyż na codzień jestem raczej strasznie zakompleksionym dzieckiem, które nazeka na małe cycki, krzywe nogi i za duzy brzuszek =_='. Ciesze się, że dobrze się bawiliście. Może na jakimś party zrobimy repeat? Ale nie za czesto, bo mi się przyzwyczaicie XD! A nie dopuszczę do tego, żeby wam się znudziło ; ). Słowo Mesjasza. Naprawdę, ja sama bawiłam się swietnie.

MAHNA MAHNA! ; )

There's special place for me in hell. It's called the throne.

42

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Messy, fajna jesteś kobieta ;)

Jeszcze tylko drobna uwaga... Ja może staroświecki jestem, ale nie lubię, jak ktoś ot tak nazywa kobiety k***ami bo mu się wydaje... Jeżeli ktoś sprawdził - proszę bardzo. A jak nie - zamknąć ryj.

: 404. Stopka not found

43

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Krążyły faaaaaaaajne plotki na party. A ja tylko mówię, co pomyslałam widząc je po raz pierwszy -_-'. Zreszta Eru, zapytaj innych chłopaków.

Poza tym ty tesz jestes fajny facet :].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

44

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Moim zdaniem nastąpiła manipulacja :D

Eru:, chyba też jestem niedzisiejszy :)

jmp $e477

45

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

musialy byc bardzo slodkie - 2 litry Fanty na nie poplynely ;))

46

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

musialy byc bardzo slodkie - 2 litry Fanty na nie poplynely ;))

to apropos tych konkurentek Messi - jej samej nie potrzeba Fanty, bez tego jest slodka ;)

47

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

STATsiarzu ty :].

I dzieki za komplementa :]
Mówiłam:  nad jeziorami widać było nzacznie więcej dzieciaki =_='

There's special place for me in hell. It's called the throne.

48

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Nawet Justa powiedziala, ze Mesziasz wyglada niezle, co (nie tylko ja;) potwierdzam =], a jak sie dowiedzielismy, ze Masz mess 16 lat to juz w ogole ^_^; Orneta 2004 Mokry Podk. Compo czeka =] He

49

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

17 Solo, mam 17 :]. Cicho tam kurde, Mesjasz jestem, mnie się o wiek nie pyta XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

50

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Sikorek: Żadnych banów, żadnych uraz jest ok;))   w koncu jestesmy wszyscy rodziną ;)))
Mi nie chodziło o samo compo, bo samo w sobie było fajną zabawą, i nie czepiam się do pokazywania fajniastych cycuszkow przeswitujacych spod mokrego podkoszulka (zwłaszcza, jak jest na co popatrzec;))), tylko głównie tego feralnego rozdania nagrod w tej konkurencji.  No ale coz zdazylo sie.  Mysle, że i tak mozna wszystko wybaczyc i szybko puścić w niepamięć nie psując sobie wspomnien. Przepraszam wszystkich za rzoocenie tego tematu i zamącenie wody, Niepotrzebnie w ten sposob napisalem, ... (idąc do pracy rano zacząłem żałować, że zarzoociłem wogle ten topic nie wiedzac nawet jaki powstał w tym rozgardiasz) Mam nadzieję, że w przyszłości jeśli takie compo w jakiś spontaniczny sposób znów zaistnieje, to poprowadzi je właśnie Sikor, tylko tym razem, tak, aby nikt nie doznał żadnych negatywnych doznań, a ja osobiście deklaruję od siebie 50zl.
Na koniec mała prośba do Delyego o zamknięcie już tego tematu.

ps. Nie sluchajcie X-raya po powrocie z party dojsc do siebie nie może i z tesknoty za wszystkimi wymyśla kolejne tematy coby tylko znów być między wami przynajmniej virtualnie. A im wiekszy ruch w temacie tym ma lepsze samopoczucie.
Jako kobieta powiem wam, że było superaście 

to mówliłam ja...   Ryxa z węzem ogrodowym.
EOT   PAX!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor