1

Temat: Kupię kolorowy monitor SC1224

Witam,

jak w tytule kupie kolorowy monitor sc1224 w dobrym stanie.


Pozdrawiam

2

Odp: Kupię kolorowy monitor SC1224

Tutaj i tutaj. Tylko przy tym drugim musisz namówić sprzedawcę do wysłania z Australii. No i może być uszkodzony - przeczytaj.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: Kupię kolorowy monitor SC1224

Trzeba spojrzeć realnie na świat. Monitory typu sc1224 nie są produkowane od wielu lat, a te ktore są na rynku były eksploatowane, siłą rzeczy trzeba się spodziewać, że jeżeli w ogóle działają, to ich kolory mogą być już wyblakłe (zużycie kineskopów niestety postępuje) i nigdy nie wiadomo jak długo jeszcze "pociągną". Jeżeli to ma być monitor z punktu widzenia użytkowego, to lepiej zastanowić się nad jakąś alternatywą.

4

Odp: Kupię kolorowy monitor SC1224

Wszystko inne oprócz kineskopu można wymienić ;) Na ciężko upolować taki monitor.

5

Odp: Kupię kolorowy monitor SC1224

W teorii tak. Czasem może też być problem np. z trafopowielaczem.

6

Odp: Kupię kolorowy monitor SC1224

kineskop tez mozna wymienic... ja c 1084 mam kineskop od monitora VGA
kwestia umiejetnosci

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: Kupię kolorowy monitor SC1224

.. lecz z czego widzę, mimo wszystko monitory Atari zajebiście dobrze się trzymają. Nawet pomimo upływu lat. Też poluję na taki monitorek, lecz na razie oprócz jednej oferty z polski - gdzie kolo nie chciał się dogadać - niczego sensownego nie widziałem...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Kupię kolorowy monitor SC1224

Pin-ek a ja Ci dam za free !!! OK ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014