51

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

alex napisal:
                     ".....walające się wszędzie pety..."

.....to Pet/BB tysz był na party???? o cholera...za dużo wypiłem,bo go nie widziałem...........

gep/lamers^dial

52

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Wow........jestem w szoku.......zdaje sie ze sa tu juz wszyscy zainteresowani....a co do łatwych łupów to fakt,takie znajdzie sie wszedzie...takie " Edeny" są wszedzie.Dajcie juz spokój i nie kłócić sie...
Widze ze i do Ornety burza z piorunami juz doszła....

gep/lamers^dial

53

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

... ostro sie ogolnie zrobilo

generalnie uwazam ze dyskusja ta jest bezprzedmiotowa. wszyscy dobrze sie bawili w trakcie top-less imprezy, tak ? (nie widzialem niechetnych na sali, wiec zakladam ze tak) ... panny sie dobrze bawily na scenie, tak ? (nie bylo widac zeby im bylo zle) ... przekazania nagrody nie widzialem, ale z postu X'a wynika ze byl z dekacza syfiasty - no coz, mylic sie jest rzecza ludzka.

nie wydaje mi sie celowym rozpatrywanie tego kto jest wiekszym burakiem - ten co sie po tajniacku sie zerzygal, czy ten co rzucil (jak to ktos to ladnie okreslil) "garsc srebrnikow" w obliczu publiki. stalo sie trudno, nie ma co narzekac ...

uwazam ze temat nalezy uznac za zamkniety, bo tak naprawde NIC WIELKIEGO SIE NIE STALO !!!! ... i niech to k**** dotrze do wszystkich swietych, katolikow, satanistow, zboczencow, obroncow prawdy i morlanosci oraz innych hipokrytow.

54

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

...
a na fotkach, ktore zrobil z bliska widac nie tylko mokry podkoszulek i teraz pytanie publikowac to, czy nie ?
...

jasne ze publikowac   8O  :D

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

55

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

cedyn napisal:
                     "...swietych, katolikow, satanistow, zboczencow, obroncow prawdy i morlanosci oraz innych hipokrytow..."

o zesz kXXXX,przeciez w kazdym z nich jest częsc mnie....
nie psujmy dobrego klimatu Quasta 7.0
mana mana.....

gep/lamers^dial

56

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

czy uda mi się doprosić wreszcie zamknięcia tej dyskusji ??    a najlepiej wypieprzyc ją w kosmos na amen! !   to moja wina !!  przepraszam!!   nie powinienem zaczynac tego !!!  wiem !!!     wsadzilem kija w mrowisko i teraz mnie mrowki kąsają w tego kija.
Au.
hlip.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

57

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

spoko X-Ray to nie Twoja wina,z wyczytanych komentarzy wywnioskowac mozna ze taka dyskusja,predzej czy pozniej i tak by wybuchła...spoko stary...a mrówki.....hmmmm.....Whomper Stomper z Atari chyba pamietasz or Picnic Paranoia???

gep/lamers^dial

58

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

nie przejmuj sie Iksie... tak naprawde piszac posta powinienes brac pod uwage to, ze zjedza Cie totalnie ;), ew. bedzie polemika - niekoniecznie taka, jaka chcialbys zobaczyc - ... to jest normalne, itd.

nic w sumie sie nie stalo - nawet dobrze, ze poruszyles ten temat, bo warto bylo o tym napisac - chociazby dla samej 'zasady', itd ... zeby wiecej sie to nie powtorzylo.

mnie osobiscie przerazily ilosci odpowiedzi - jak pisalem swoje pierwsze 'Re:' bylo 11 sztuk polemiki, po kilku godzinach ... '50' ... niestety... szkoda, ze ilosc nie idzie w parze z ta cala sprawa, ale podobno nabijanie postow/Re: jest teraz w modzie.

/me is off w tym temacie.

59

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

dziewczyny bawily sie dobrze i to ze tanczyly w mokrych podkoszulkach to nie oznacza ze sa k****....

Jak juz napisalem nie chce mi sie rozwijac mi sie tego tematu. Po prostu nmie mam szacunku dla panienek, ktore daja dupy dopiero co poznanym facetom, a tu wchodzacym na scene coby rozbawic kilkudziesieciu nieznanym sobie gosciom.
Koniec tego tematu....

60

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

dajcie juz spokój...nie one pierwsze dały sie polewac,robiły to o wiele większe tuzy...jako dowód link do: http://r3m.wshost.ru/www.r3mteam.tk/screen/kylie.jpg

hehehehehe....prawie jak na Quascie...trzeba sprawdzic czy reka nie nalezy do Rockiego...hehehehe

sprawdzilem,nie jest reka Rockiego (niestety!) a calość wygląda znajomo:
http://viral.lycos.co.uk/attachments/11 … _Shirt.mpg

miłego oglądania.....

gep/lamers^dial

61

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Jak juz napisalem. Dla mnie temat jest zakonczony szczegolnie, ze Sikor powiedzial co swoje i juz. EOT!

62

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Iksie, spokojnie XD

MAHNA MAHNA dla wszystkich, a na Last Party trzymam cię za słowo, ze dorzucasz pół stówy XD!

Całuski dla was chłopaki, ja bawiłam sie super, bo z wami inaczej nie można ;****

There's special place for me in hell. It's called the throne.

63

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

ja tysz przyznam sie nie narzekałem generalnie,ale niech mi tylko DRC pisnie choc słowo mojemu Słoneczku,to bede skonczony......hehehehehe
facei to wzrokowcy......hmm...tacy juz jestesmy.....i DOBRZE!!!!
mana mana.....
Pozdrawiam Mesie!!!!! wpadnij kiedys do tego Sopotu to wypijem!!!!

a tak na marginesie...dobrze ze w dobie Intela Outside-chyba 3-go nie było tak roziwnietej sieci i forum....przypominam,że tam wynajęto striptizerke....to byłyby dopiero komentarze i dyskusje.....hehehehehehehehe..........

3majcie sie i bez kłótni!!!!!!!!!!!! bo w ryja będzie.........

gep/lamers^dial

64

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Gepciu: a wiesz, ze się tam wybieram niedługo?A jak nie w te, to w na 100% w następne wakacje XD

No jak się będziecie kłócić, to nie wystąpie jusz :]. To powinno załatwic sprawę XD!

I było jak?

ZA-JE-BIŚ-CIE i w ogóle RÓLÓ! XD Przynajmniej jak dla mnie :].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

65

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

ale X-ray wynikla wlasnie ciekawa imo dyskusja i chwala Ci za to :p a slaves nie wszyscy daja Re: aby nabic stats, forum ktorego uzywam od 2 lat ma tylko pole "dodaj" i nic wiecej, zadnych edycji, statsow bla itd.

Pozdro Miski XXX :)

66

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

hih powyzsze oraz kilka ost. postow "laoo" pisal mua, czyli solo, coz nie wylogowal sie pauka a poszedl po paliwo %%% =]

67

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

alex napisal:
                     ".....walające się wszędzie pety..."

.....to Pet/BB tysz był na party???? o cholera...za dużo wypiłem,bo go nie widziałem...........

http://flashzone.pl/forum/images/smilies/hahaha.gif

dobre :)

sun/goes/nowhere/fo/real

68

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

MANAMANA... alleoossooochooziii.... ja nic nie pamiętam... ;) POKAŻ DUPE POKAZ DUPE POKAŻ DUPE ;D

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

69

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Sam se pokasz :] Jakbys tyle nie pił, to byś może pamiętał :]. Takie są skutki picia wódki ?_?''

There's special place for me in hell. It's called the throne.

70

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Sam se pokasz :] Jakbys tyle nie pił, to byś może pamiętał :]. Takie są skutki picia wódki ?_?''

hmm potrzebowałbym lusterka. jakby nie wóda to nie wygrałbym koszulki numer seryjny 31337
hehehehehe

masz duży minus u O.S.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

71

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

Odsiecz Sobieskiego? a moze Odsicz Chmielnickiego? co k**** ma byc? czy to cos na ksztalt Vodka People z czasow Intel Outside 4,Quast 95 i Xenium? jak tak to stukne sie chetnie kielonkiem....

gep/lamers^dial

72

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

A pamietasz AUP ? Atarowski Uniwersytet Picia ? ;>

73

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

pewnie ze pamietam....a kojarzysz grupe ktora promowala sie na Silly Venture z Deadmanem w roli głownej??? zwala sie Alkoscenerz.....jeszcze chleją....zdjecia z imprez u Deadmana na Kloszu sa do zassania....poł tony butelek i puszek w kącie róló...

gep/lamers^dial

74

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

A nikt nie pamieta ATD... Atari Techno Drinkers żyje!

75

Odp: Mokry podkoszulek Sikora

masz duży minus u O.S.

Jakoś mnie to wielce nie martwi XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.