Temat: Sapki bądź też wyrripowane muzole

Czołem ludziska na forum Fox i ja poruszyliśmy temat Asmy, jak wszyscy wiedzą kolega PG nam się trochę ociąga lub zrobił sobie juz wakacje or something else, dlatego aby nie pozbawiać was przyjemności jaką niewątpliwie jest słuchanie sapków postanowiłem się tym zająć sam - na ircu pogadałem sobie z Ircerem i na jego stronce powstanie dział poświęcony Sap'om, będę tam w miarę możliwości umieszczał pliczki które jeszcze nie ukazały się w Asmie (a jest ich troche).

Tutaj prośba do was jeżeli sami w swoich zbiorach macie jakieś muzole to podsyłajcie mi je na maila (znajdziecie go na tym forum ;) ) z mojej strony mogę obiecać że mój indywidualny miesięczny ripping będzie zamykał się w granicach 30-40 utworków - na więcej nie wygospodaruje czasu ... także chyba będzie czego słuchać !

ps. na stronce będę umieszczał sapy tylko z wypełnionymi tagami -    żadnych anonimów ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Sapki bądź też wyrripowane muzole

Jako, że mam ostatnio dużo wolnego czasu to mogę się zająć zrobieniem lajołtu do stronki. Jeśli oczywiście chcecie.