1

Temat: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

No to panowie i Panie...
Były pytania o następnego sztaba :)

proponuję termin ni z gruszki ni z pietruszki 15.08.2009
Miejsce???
-Mamy do wyboru: Gdańsk, Sopot, Gdynię

Co wy na to kto się pisze???
Tym razem biorę aparat to pobawimy się w zdjęcia, jak będzie potrzeba to wezmę laptopa, tak aby można było pooglądać demka chociaż na emu.....


Kto jest za??
Kto przeciw??

Kto wybiera inny termin bo w tym ma ważne zajęcie i będzie mieszał np. bigos łokciem????

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Mnie te termin nie pasuje.

Btw. to nie jest 2ga edycja, to jest n-ta edycja, Grey ile zorganizował? 3?

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2009-07-26 17:26:10)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

U Grey'a było 7em ;] ostatni ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_videos/   w 2007 .... z tegoc o mi napisal juz wiecej nie bedzie....
Co do czasu.... mysle ze powinienem sie pojawic.... jakie miejsca proponujesz ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

A ja bym była za sztabikiem w Trójmiescie na koniec sierpnia, gdyż ponieważ będę tam wtedy przebywac, a ze niestety dałam dupy i nie pojechałam na zlot w Głuchołazach, to muszę sobie cho troszkę odbic.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Pisze sie. Wolalbym Gdansk (dojazd) ale wlasciwie wsio ryba. No i preferuje terminy konco-sierpniowe bo poki co to tak troche za bardzo chodzic nie mam jak (skrecona kostka).

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Koniec sierpnia mnie pasuje. Zasadniczo pasuje mi każda data po łikendzie 15 sierpnia.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

to super!!!

to może 29.08.2009????

8

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Mi pasuje też - akurat od 20 mam urlop i sporo czasu a nigdzie nie wyjeżdżam w tym roku :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Powód dla którego powiedziałem Stryker'owi że nie zrobię kolejnego sztabu jest prosty - brak czasu :( Pomysł na taką imprezkę mam, ale nie chcę obiecać czegoś i później się z tego wycofywać... czekam na motywację :) może przyjdzie z czasem.

Acha, Stryker, czekam na info odnoście obudowy i joy'ów :) Nadal nic nie odpisałeś w tym temacie... buuuu...

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Grey: ale jak ktoś inny zorganizuje to się zjawisz?

Zresztą - ty masz teraz znajomości, może załatw nam lokal, może Jaśkowa? ;D

29 sierpień mnie pasuje.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2009-07-28 09:23:14)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

AdamK: właśnie z powodu "tych znajomości" mój czas jest mocno ograniczony, a Rodzinie też trzeba poświęcić nieco uwagi :) Zobaczymy... pozdrówka.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

grey/msb - pamiętam....
A tekst w stylu nie mam czasu.... jest smieszny ;]
2 lata od ostatniego sztab i ani jednego dnia wolnego dla Atari.... ;D ?

Ostatnio edytowany przez stryker (2009-07-28 15:15:38)

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

bijcie się kurna!;)

gep/lamers^dial

14

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Tyle razy ja przyjeżdżałem do trójmiasta, może teraz kolej, żebym to ja sztaba w Olsztynie zorganizował? ;)

15

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Stryker: Żona, dwójka dzieci, praca w dwóch firmach... spróbuj, to pogadamy :) Ciężko o wolny czas na hobby w takiej "konfiguracji". Kiedyś też tego nie rozumiałem... ;) Atari mam w sercu i... na biurku obok Laptopa. Mimo iż sprzęt jest podpięty (Falcon + monitor) nie miałem czasu od kilku miesięcy aby go załączyć. Niestety...

Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w kwestii tego typu imprez :) Fajnie byłoby zobaczyć te wszystkie sympatyczne mordy i poczuć ten "spirit" (albo wypić jak kto woli).

Greets!

Falcon rulez, a kto myśli inaczej niech spie**ala.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Gep. ty sie nie odzywaj bo na tego sztab i tak nie wpadniesz ;D
Mac.... wygrywa miasto gdzie jest duzo "Atarowców"  .... u Ciebie jeszcze jacys są ? ;p
(co do sztaba spoko.... tylko załatw jakies zakwaterowanie ;D )
Grey.... jakos na sztaby zawsze wpadales z rodzinką .... więc w czym problem ? No chyba ze zona dała ultimatum ;]
Hmmm. moze do niej napisze i sie okaze ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

stryker: wiesz, chciałem zadbać o honor "trójmiasta", żeby ukręcić łeb tej wrednej plotce, że "trójmiasto" nie jeździ dalej na meetingi atarowskie dalej niż do Ornety ;) Olsztyn to zawsze 50km dalej ;)

18

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Na upartego jakiś weekend pod koniec sierpnia nawet i ja bym dał radę się zjawić.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

19

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

no własnie Epij, Ty chyba zatrzymasz się na Żabiance ztcp?

gep/lamers^dial

20

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Dobra pany wstepnie dajemy date 22 SIERPIEŃ (sobota) godzina ustalona na poziomie 18-20 ;-) co do dokłądnego miejsca okaze sie w owym dniu :-) .... lokalizacja Gdańsk - Śródmiescie ;-)


Zapraszamy przyjezdnych....
mozna skozystac z PKP i lini pospiesznych w cenie 65 zł ( od piatku 19.00 do poniedzialku 6.00) mozna zjechac całą Polske...
http://www.intercity.pl/?page=promocje& … mn_id=1389

Lista uczestników ktorzy bedą <jup> i tych którzy są (BeBe) (liste bede uzupełniał) :
Pr0be - ?
Dracon - ?
Gepard ?
Stryker - ?
Żbiku - ?
STryker - <jup>
Born - ?
SOth - ?
Darth  - ?
Azbest - ?
Grey - ?
Hospes - ?
macgyver - ?
Adam K. - ?
Wieczor - ?
AS. - ?
Henryk - ?
inni z 3 city ?

Ostatnio edytowany przez stryker (2009-08-06 18:46:01)

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

ta sztab na Długiej hehehe, moze w jakim pięćogwiazdkowym Hiltonie???? albo co tam lepiej w Sheratonie w Zoppot by wszyscy sie pomieścili:)...Stryjek tylko bez zjeb....pomysłów;)

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-08-06 18:49:28)

gep/lamers^dial

22

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

gep. nie mądruj tylko myśl ;-) nad miejscówką ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Postuluje do poprawin sztabowych na początku września w takim razie, bo dopiero wtedy będę w Gdyni ;p

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

22 sierpnia, ok, będę, chyba że nogę złamię :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

25

Odp: 2 ga edycja sztabu w 3mieście...!

Ja jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - też

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem