Temat: Agencja Mienia Wojskowego

Ostatnio w mediach było głośno apropo raportu NIKu o przetrzymywaniu sprzętu przez wojsko (np. komputery trzymane w magazynach 12 lat). Przy okazji, w materiale filmowych pokazali ni mniej ni więcej jak STka!

Jeśli ten materiał jest wiarygodny, to możliwe że w wojsku zalega sporo takiego sprzętu. Może coś by się udało wyciągnąć?

Ma ktoś pomysł jak ugryźć temat?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Agencja Mienia Wojskowego

Sprowokujmy niemców i ruskich,  a potem  w międzyczasie za$%biemy fanty z magazynów.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Agencja Mienia Wojskowego

Pokazali tez osiemsetke :)

Moze sprobowac przez Agencje Mienia Wojskowego ?
Sa sklepy w roznych miastach, mozna sprobowac. W wawie jest problem bo maja otwarte wtedy kiedy akurat jestem w pracy. Przejzyjcie sobie ich oferte bezprzetargowa. Jest do wyjecia sporo taniego sprzetu, ciekawe tylko w jakim stanie.

4

Odp: Agencja Mienia Wojskowego

Problem w tym, że tam jest taka biurokracja, że mała szansa cokolwiek wyrwać

5

Odp: Agencja Mienia Wojskowego

tylko obawiam sie ze to nie byly zdjecia z agencji, a z muzeum techniki
te 800xl bylo z kolei w formie rzezby - rzezbe to trzeba zrobic autorowi...

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: Agencja Mienia Wojskowego

Z tego co widziałem to tam tylko jakieś PCety trzymali :)

EDIT: Tutaj i tutaj są jakieś wykazy ale nic ciekawego nie ma :( No może jakieś stacje dyskietek by się dało wygrzebać :)

Ostatnio edytowany przez marcin1040stfm (2009-08-06 14:43:13)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

7

Odp: Agencja Mienia Wojskowego

Osiemseta byla na biurku. Ta o ktorej pisze candle stoi przed PKiN. Znam ja nie od dzis.

8

Odp: Agencja Mienia Wojskowego

We wojsku mieli też sporo amstradów CPC 6128.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.