Temat: w stanach też działają

Właśnie dostałem info-notkę, że ukaże się wkrótce Tempest Xtreeme. Gierka, która pojawić się miała na "dziwaczne" 5200 ponad 20 lat temu, ale tytułem kłopotów wewnątrz firmy nie została wydana. Tytuł został aktualnie sfabrykowany dla naszego kochanego ośmiobitowca, ma być wydany na cartridge'u i kosztować 49.95US$ + wysyłka. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to niech da znać.

http://images47.fotosik.pl/179/024a1497c75f9548.jpg

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: w stanach też działają

Ale to już jest od jakiegoś czasu dostępne:
http://arsoft.netstrefa.pl/grzybsoniada2009/FOTO096.JPG
http://arsoft.netstrefa.pl/grzybsoniada2009/FOTO002.JPG
(Grzybsoniada 2009)

Ostatnio edytowany przez larek (2009-08-11 21:27:28)

3

Odp: w stanach też działają

ano, w komplecie z trzema browarami ;) giera mimo lat przoduje! :)

gep/lamers^dial

4

Odp: w stanach też działają

Nasi krajanie cywilizują się, czy co?

I jeszcze nie ma zrzutu carta na emula, dziwne  ;)

5

Odp: w stanach też działają

W takim razie moja osobista czasoprzestrzeń uległa skandalicznemu zakrzywieniu (?) Kilka dni temu dostałe info od wydawcy, że ta gra zostanie wydana. Jak widzę gra już jest więc odnoszę wrażenie, że mejle z US docierają do mnie niczym korespondencja wysłana z dalekich ostępów syberii ;)
P.S. Podoba mi się, że człowiek z Sosnowca pije zielonego Lecha. Gratuluję wyboru :) :) :) Nie mniej moderator powiniene usunąć to zdjęcie bo jest forma reklamy podprogowej ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

6

Odp: w stanach też działają

Pewnie chodził o któryś z rzędu rzut tej giery. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: w stanach też działają

hororus napisał/a:

Podoba mi się, że człowiek z Sosnowca pije zielonego Lecha. Gratuluję [...]

Raczej nie. Zdjęcia są z Grzybsoniady i to, co na nich jest nie jest moje :)
...ale wcale bym nie pogardził ;)

Ostatnio edytowany przez larek (2009-08-12 10:48:29)

8

Odp: w stanach też działają

bo to na tych zdjeciach to chyba moje :)

9

Odp: w stanach też działają

No proszę. Widzę Nosty, że nie dość iż tak samo podchodzimy do zbieractwa to i gust mamy ten sam :) U mnie to zrozumiałe bo to mój lokalny producent, ale w łódzkiem??? Zresztą nic nie zastąpi smaku Lecha. No może ewentualnie Tyskie ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

10

Odp: w stanach też działają

eeee myslalem ze gadamy o cartridgu caly czas :)

11

Odp: w stanach też działają

Nie! Temat zszedł na słód jęczmienny ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

12

Odp: w stanach też działają

Piwo było moje. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: w stanach też działają

też dobrze ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski