Temat: Relacja Last Party 2001

Dla ludzikuf posiadających stały dostęp do netu podaje adres serwerka ftp na którym leży relacja ze zlotu w Opalenicy 2001

=========
212.160.97.94
login: atari
haslo: atari
=========

a wszystkim Tym którzy go nie mają mogę nagrać i wysłać pocztą (7,50zł)

Miłego oglądania !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Relacja Last Party 2001

nareszcie!!! tego trzeba bylo od dluzszego czasu. szkoda tylko ze mam taki wolny transfer (~10kb/s) i bede musial czekac 8h :(
moze by tak naciagnac mac'a aby to wrzucil na swoj serwek, tam chyba szybciej by sie sciagalo ?  :rolleyes:

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

3

Odp: Relacja Last Party 2001

no przykro mi ale w sieci nie jestem sam .... a ludziska korzystają z progów kazzo podobnych wiec .......

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Relacja Last Party 2001

8h to i tak dobrze. pamietam jak dely posylal mi relacje z lp2000 i trwalo to ok. 2 dni przy transferze ~1-2kb/s ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

5

Odp: Relacja Last Party 2001

8h to i tak dobrze. pamietam jak dely posylal mi relacje z lp2000 i trwalo to ok. 2 dni przy transferze ~1-2kb/s ;)

Wiesz wybrałeś złą godzinę na ściąganie bo teraz są godziny szczytu ;)
Ale zobacz jeszcze serwerek Ircer'a bo on wczoraj dość szybko zassał całość i może już wrzucił na swojego ftp'a (to samo chyba Macgyver)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim