1

Temat: 10 lecie ASMA

Zbliża się dziesięciolecie powstania ASMA, czyli, Atari SAP Music Archive. W związku z tym powstał pomysł wydania kolekcji muzycznej na Atari 8-bit. I tu zadanie dla muzyków. Jak łatwo się domyślić chodzi o napisanie muzyki. Muzyka ma być własna, nie żadne covery czy konwersje (warunek konieczny). Utwór (a najlepiej utwory) mogą być napisane specjalnie do kolekcji lub stare, nie publikowane wcześniej. Ilość? - nieograniczona, im więcej, tym lepiej! Format - dowolny dający się odtworzyć na Atari XL/XE bez większych przeszkód (w razie użycia jakiegoś niestandardowego narzędzia prosimy o dostarczenie procedury odtwarzającej. Termin przesyłania prac: do 25 listopada 2009 roku. Powodzenia w polowaniu na nuty! :) Dajcie z siebie wszystko.

Muze i zapytania ślijcie na mój email: ramosc64@o2.pl

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

2

Odp: 10 lecie ASMA

Czekam na wasze kompozycje !!! Mam prośbe do was, reklamujcie ten projekt gdzie się da. Mogą do tej kolekcji napisać muzykę nie tylko muzycy związani z Atari.

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

3

Odp: 10 lecie ASMA

Zgłaszam mój utwór:

go lda $d20a
sta $d201
sta $d211
jmp go

specjalnie na tę okoliczność skomponowałem wersję stereo ;)

4

Odp: 10 lecie ASMA

A to mój słyszysz jak gra :) Jeśli nie to trudno.... a tak poważnie, zapraszam wszystkich do komponowania.

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA

5

Odp: 10 lecie ASMA

fajnie by było zrobić kolekcję muzyczna na pc orginalne zaki + remixy w mp3

6

Odp: 10 lecie ASMA

Termin na prośbę muzyków został przesunięty, więc jak ktoś chce napisać muzykę niech bierze się do pracy. Czekam na wasze kompozycje !!!

Ramos/Samar/HVSC Crew/ASMA/FanCA