Temat: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

hej wszystkim. Zaraziłem się Atarkami jakieś 3 tygodnie temu. Poczytałem trochę poskanowanych starych "Bajtków" "Moje Atari" no i urzekło mnie. Po prostu urzekł nawet sam wygląd Atarki, kiedyś często siedziałem przy Amidze, ale powiem szczerze fajna była, ale nie jest tak ładna. No i obarczyłem budżet domowy zakupami, z 8-bitowców nadarzyła mi się okazja, kupiłem 800XL, ale to raczej traktuję jako ciekawostkę w mojej rozpoczynającej się kolekcji. Tak naprawdę ambicje wiodły mnie ku tworzeniu muzyki na Atari. No i nadarzyła się okazja na eBayu za jak na mój budżet horendalną cenę Atari 520STE z 4MB RAM! Nie powiem ile to kosztowało, ani ile kosztowała przesyłka z Hamburga bo żona mi co jakiś czas luka przez ramię ;) Mam już moje wymarzone od 3 tygodni STE...tylko nie wiem jak się do niego zabrać. Wyświetla się ekran, 4 ikony i co dalej. Macie jakieś programy do tworzenia muzyki z opisami?? Będę wdzięczny PLEASE.

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

2

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

4 ikony? Czy masz twardy dysk :) ?

PS: I witaj w krainie BOMB :lol:

Ostatnio edytowany przez marcin1040stfm (2009-08-29 14:34:43)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

3

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

Ech no 3 ikony ;) czepiasz się jednej ikonki a ja nawet nie wiem jak do Atarki dysk twardy podłączyć ;) Da się taki od PC? Instaluje się jakieś sterowniki? Jak na razie siedzę przy włączonej Atarce podpiętej do TV i przy PC-cie surfując i chłonąc wiedzę ;P

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

4

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

Witaj w krainie ośmiobitowych talibów ;)
P.S. Widzę, że ziomek też z Poznania?

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

5

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

Hej no z Poznania z samego środka Jeżyc. Pozdrawiam TEJ :)

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

Na Rynku z pietruszką mieszkasz? ;)

7

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

Osobiście bardziej mi przypadła do gustu marchewka, ale się krępuję ;)

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

8

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

Do Rynku Jeżyckiego mam sentyment.... kupiłem na warzywniaku 800xl+1050+1010+5cartów+joye+oryg.kasety.atari  za 50zł.

A ja wolę sznekę z glancem :)

9

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

Wow chyba zacznę częściej chodzić na Rynek ;)

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

10

Odp: Ello witam Was skromny lamer lopi777!

pajero napisał/a:

kupiłem na warzywniaku 800xl+1050+1010+5cartów+joye+oryg.kasety.atari  za 50zł.

Sezonówka czy całoroczna?