1

Temat: Party w Sopocie???

To nie żart...huehue...Nie tak dawno się zastanawiałem, czy by nie zgadać się np. z Greyem i nie zrobić imprezki atarowskiej w kurorcie...

Jednak ostatnie dni zniechęciły mnie finalnie...hehe Otóż wspomniane miasto w którym sobie mieszkam, zupełnie nie nadaję się do organizacji jakiejkolwiek imprezy, na której ktokolwiek przekroczyłby poziom głośności większy niż...huk pękającego balonika... :) :) :)

Dowód? Ano przykładowa reakcja naszej sprzedajnej sopockiej policji, na taki akt terrorystyczny :)
Sytuacja miała miejsce w dniu wizyty i okupacji Zoppotu przez tego złamasa Putina i jego świtę...


Link do arta o tym wspaniałym popisie bohaterskich chłopców z MO vel Policji oraz link do filmu z tej arcywspaniałej akcji :) :) :

http://niezalezna.pl/article/show/id/24788

http://www.youtube.com/watch?v=c3u3MofCTh4

Kupa śmiechu i żenadix.gov.pl :) :)

gep/lamers^dial

2

Odp: Party w Sopocie???

Dobre :) Wszak balon to bardzo groźny środek pirotechniczny ;))

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

3

Odp: Party w Sopocie???

Gep,
pomysł dobry, jest przecież jakaś tam łysa góra;
tam jest fajny ośrodek "wypoczynkowy"...

4

Odp: Party w Sopocie???

W temacie zlotów letnich mamy Głuchołazy, no chyba, że masz na myśli zimowy zlot w kurorcie ;)

5

Odp: Party w Sopocie???

No to może, najzwyczajniej w świecie, po raz pierwszy nie będzie na zlocie baloników??? :) :) :) A sam dźwięk otwieranej puszki browara jest jednak cichszy niż pękający balonik więc wystarczy się ograniczyć do puszek.

Ostatnio edytowany przez hororus (2009-09-09 19:24:18)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

6

Odp: Party w Sopocie???

przedyskutujemy sprawę na najbliższym sztabie (jeśli takowy oczywiście sie odbędzie :) )

gep/lamers^dial

7

Odp: Party w Sopocie???

Pomysł jest fajny, jak już kiedyś nadmieniałem trochę brakuje "północnych" imprez :) Może tym razem udałoby mi się pojawić :/

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

8

Odp: Party w Sopocie???

a może zrobić trochę bardziej "pijany" sztab w "księgarni" w której byliśmy ostatnio???
zarezerwować 2wersalki i 1 stolik każdy przyjdzie z lapem pooglądamy demcia i takie tam????

9

Odp: Party w Sopocie???

ja tam nie widzę przeszkód, tylko trza więcej ludzi, bo w czterech to sobie możemy pójść na kawkę...;)

gep/lamers^dial

10

Odp: Party w Sopocie???

na kawkę i pifko....
sernik też mają dobry :)